Powrót Girls Und Panzer do World Of Tanks w emocjonującym wydarzeniu!

Girls Und Panzer powraca do świata World of Tanks

Rozpoczął się ekscytujący event crossoverowy Girls Und Panzer w grze World of Tanks, który nie był widziany od kilku lat.

Girls Und Panzer powraca do świata World of Tanks w ekscytującym evencie crossoverowym trwającym od 16 do 31 maja.

Przejmij kontrolę nad czołgami ze znanych szkół sensha-dō i dostosuj swoje pojazdy za pomocą unikalnych przedmiotów 2D.

Ten event przynosi do gry czołgi Tiger II i BT-42 z Girls Und Panzer, wprowadzając strategię i taktykę postaci z tej serii do bitew w grze.

Detale Girls Und Panzer x World Of Tanks

Czołg Tiger II Kuromorimine, który jest dumą Kuromorimine Girls’ High School, posiada potężną broń zdolną do zadawania druzgocących obrażeń, jak również solidną pancerze, co sprawia, że idealnie nadaje się do podejścia do tanków Nishizumi w Kuromorimine – z naciskiem na precyzyjne ataki i niezłomną obronę.

Kompaktowy czołg BT-42 Jatkosota HS, z trzyosobową załogą: dowódca Mika, załadowywacz Aki i kierowca Mikko, znakomicie sprawdza się w walce wręcz, gdzie jego haubica dużego kalibru może zdecydowanie zabłysnąć.

Postacie z Girls und Panzer przynoszą swój żywiołowy charakter na pole bitwy, dzięki niestandardowym dubbingom dostarczonym przez oryginalne aktorki głosowe. Możesz więc wybrać swoją ulubioną drużynę sensha-dō, spełniać misje i rekrutować preferowaną postać do dowodzenia swoimi pojazdami.

Źródło : www.bing.com