Powrót Girls Und Panzer do World Of Tanks – sprawdź szczegóły!

Girls Und Panzer Powrócił do World Of Tanks

Girls Und Panzer powróciły do World Of Tanks w całkowicie nowym wydarzeniu crossover, które nie było widoczne w grze od lat.

Szczegóły Crossover Eventu

Girls Und Panzer powracają do World Of Tanks w ekscytującym wydarzeniu crossover trwającym od 16 do 31 maja.

Przejmij dowodzenie nad czołgami ze znanych szkół sen-sha-dō i dostosuj swoje pojazdy za pomocą unikalnych elementów 2D.

Czołgi Tiger II i BT-42 przynoszą siłę ognia i taktykę Girls Und Panzer do bitew gry.

Oryginalne aktorki głosowe urozmaicają rozgrywkę poprzez niestandardowe napisy dla ulubionych postaci z Girls Und Panzer.

Girls Und Panzer x World Of Tanks

Tiger II Kuromorimine, zajmujący miejsce w arsenale sen-sha-dō Kuromorimine Girls’ High School, jego groźna broń, zdolna do zadawania ogromnych obrażeń, oraz solidna pancerz, czynią go idealnie dopasowanym do podejścia Kuromorimine, które odnosi sukcesy w tankowaniu ze szczególnym naciskiem na precyzyjne ataki i nieprzeniknioną obronę.

Kompaktowy BT-42 Jatkosota HS, pomieści załogę trzyosobową: Dowódczynię Mikę, Ładowaczkę Aki i Kierowczynię Mikko w drużynie sensha-dō Jatkosota High School. Najbardziej skuteczny w walce przy oryginalnej melodii kantele Säkkijärven Polkka, BT-42 wyróżnia się w walce z bliska, gdzie jego haubica dużej kalibru może naprawdę zabłysnąć.

Postacie z Girls Und Panzer przynoszą swoje pełne werwy osobowości na pole bitwy, z niestandardowymi napisami podanymi przez oryginalne aktorki głosowe. Obejmuje to całą Załogę-Ankou ze szkoły Oarai Girls’ High School (Miho Nishizumi, Saori Takebe, Hana Isuzu, Yukari Akiyama, Mako Reizei), Erika Itsumi ze szkoły Kuromorimine Girls’ High School oraz Drużynę z Jatkosota High School (Mika, Aki, Mikko). Tak więc, gracze mogą współpracować z ulubionym liderem drużyny sen-sha-dō, wykonywać misje i rekrutować preferowaną postać do dowodzenia pojazdami.

Źródło : www.bing.com