Powrót Girls Und Panzer do World Of Tanks! Nowy crossover event! Grudniowa zima ogarnęła Oarai wojne Panzer und Mädchen wprowadziły się w ładny, wyekwipowany garaż.

Girls Und Panzer powróciły do World Of Tanks w całkiem nowym wydarzeniu crossoverowym, które nie było widziane w grze od lat.

Girls Und Panzer wracają do World Of Tanks

Girls Und Panzer powracają do World Of Tanks w ekscytującym wydarzeniu crossoverowym trwającym od 16 do 31 maja.

Weź dowództwo nad czołgami z renomowanych szkół sensha-dō i dostosuj swoje pojazdy za pomocą unikatowych przedmiotów 2D.

Czołgi Tiger II i BT-42 przynoszą siłę ognia i taktykę z Girls Und Panzer do bitew w grze.

Aktorki głosowe przywołują emocje gry za pomocą niestandardowych nagrań głosowych dla twoich ulubionych postaci z Girls Und Panzer.

Girls Und Panzer x World Of Tanks

Tiger II Kuromorimine, z dumą zajmujący ważne miejsce w arsenale sensha-dō Kuromorimine Girls’ High School, jego groźna broń, zdolna do zadawania miażdżących obrażeń, oraz jego solidna opancerzenie sprawiają, że doskonale nadaje się do podejścia tankowej Nishizumi do tankery, w których Kuromorimine się specjalizuje – z naciskiem na precyzyjne ataki i nieprzekraczalną obronę. Tiger II odegrał kluczową rolę w narodowym turnieju Sensha-dō High School i pod dowództwem Eriki Itsumi odegrał również dzielną rolę w późniejszej porażce Kuromorimine z Oarai w finałach 63. turnieju.

Obudowany BT-42 Jatkosota HS, z załogą trzyosobową: Dowódcą Miką, Ładowaczem Aki i Kierowcą Mikko w drużynie sensha-dō Jatkosota High School. Najskuteczniejszy w walce przy podnoszącej na duchu melodi kantele Säkkijärven Polkka, BT-42 doskonale działa w walce w zwarciu, gdzie jego haubica dużego kalibru może zobaczyć światło dzienne. Chwila chwały BT-42 nastała podczas Bitwy o Oarai, kiedy zawieszenie Christie pozwoliło mu kontynuować bieg nawet bez swoich gąsienic i bohatersko zniszczyć pluton M26 Pershingów z drużyny Uniwersytetu Wyboru.

Postacie z Girls und Panzer wniosą swoje pełne zapału osobowości na pole bitwy, dzięki niestandardowym nagrań głosowych dostarczanym przez oryginalne aktorki głosowe. Obejmuje to Cały Skład-Ankou z Oarai Girls’ High School (Miho Nishizumi, Saori Takebe, Hana Isuzu, Yukari Akiyama, Mako Reizei), Erikę Itsumi z Kuromorimine Girls’ High School, oraz ekipę Jatkosota High School (Mika, Aki, Mikko). Dzięki temu gracze mogą przyłączyć się do swojego ulubionego lidera drużyny sensha-dō, wykonywać misje i rekrutować swoją preferowaną postać do dowodzenia swoimi pojazdami.

Cieszyłeś się tym? Prosimy udostępnij na portalach społecznościowych!

Źródło : www.bing.com