Powrót Girls Und Panzer do World Of Tanks: nowa wspólna akcja!

Girls Und Panzer powróciły do World Of Tanks w zupełnie nowym wydarzeniu crossover, które nie było obecne w grze od lat.

Girls Und Panzer wracają do World Of Tanks

Girls Und Panzer powróciły do World Of Tanks w ekscytującym wydarzeniu crossover, które trwa od 16 do 31 maja.

Przejmij dowodzenie nad czołgami z renomowanych szkół sensha-dō i dostosuj swoje pojazdy za pomocą unikalnych elementów 2D.

Czołgi Tiger II i BT-42 przynoszą siłę ognia i taktykę z Girls Und Panzer do bitew w grze.

Orginalne aktorki dubbingowe urozmaicają rozgrywkę indywidualnymi odgłosami dla ulubionych postaci z Girls Und Panzer.

Girls Und Panzer x World Of Tanks

Czołg Tiger II Kuromorimine, zajmujący zaszczytne miejsce w arsenale sensha-dō Szkoły Kuromorimine Girls, jego groźna broń, zdolna do zadawania dewastujących obrażeń, a także solidna opancerzenie, doskonale sprawiają się w podejściu do tankowania Nishizumi, któremu Kuromorimine doskonale się sprawuje – z naciskiem na precyzyjny atak i nie do przebicia obronę. Pocztowy budynek Tiger II był integralny dla Kuromorimine w Ogólnokrajowym Turnieju Sensha-dō High School i pod dowództwem Eriki Itsumi odgrywał również waleczną rolę w późniejszej porażce Kuromorimine z Oarai w finałach 63. turnieju.

Kompaktowy BT-42 Jatkosota HS, akomodujący trzyosobową załogę: Dowódcę Mika, Ładowacza Aki i Kierowcę Mikkosa drużynę sensha-dō Szkoły Jatkosota HS. Najbardziej efektywny w walce przy podnoszącej się melodii kantele z piosenki Näkkijärven Polkka, BT-42 doskonale sprawuje się w walce wręcz, gdzie jego haubica dużego kalibru może naprawdę zabłysnąć. Chwila chwały BT-42 nadeszła podczas Bitwy o Oarai, kiedy jego zawieszenie Christie pozwoliło mu kontynuować jazdę nawet bez torów i bohatersko zniszczyć pluton M26 Pershingów z Uniwersyteckiej Drużyny Wybieranej.

Postaci z Girls Und Panzer wniosą swoje żwawe osobowości na pole bitwy, zindywidualizowane odgłosy zapewnione przez oryginalne aktorki dubbingowe. Obejmuje to całą drużynę Ankou ze Szkoły Oarai Girls (Miho Nishizumi, Saori Takebe, Hana Isuzu, Yukari Akiyama, Mako Reizei), Erikę Itsumi ze Szkoły Kuromorimine Girls oraz drużynę Szkoły Jatkosota HS (Mika, Aki, Mikko). Gracze mogą więc zsynchronizować się ze swoim ulubionym liderem drużyny sensha-dō, wykonywać misje i rekrutować swoją preferowaną postać do dowodzenia pojazdami.

Czy podobało Ci się to? Podziel się proszę na mediach społecznościowych!

Źródło : www.bing.com