Powrót Girls und Panzer do World of Tanks! Czołgi, załogi i nowe bitwy!

World Of Tanks: Gra o wojnie pancerna dla pasjonatów historii

World Of Tanks to gra akcji online, w której gracze wcielają się w członków załogi czołgów podczas II wojny światowej. Gra oferuje ponad 150 pojazdów zbrojnych z USA, Niemiec i Związku Radzieckiego, dokładnie odwzorowanych z historyczną dokładnością. Gracze mogą jeździć legendarnym czołgiem Tiger, szybkim i groźnym T-34 od Sowietów, doskonalić swoje umiejętności strzelania z amerykańskim M40 Gun Motor Carriage kal. 155 mm lub testować niemieckie prototypy, takie jak potężny czołg Maus.

World of Tanks oferuje graczom nieograniczoną liczbę czołgów w „garage”, które można ulepszać na dziesiątki sposobów: lepsze wieże, podwozia, działa, silniki, radiostacje, różne typy amunicji, a także członków załogi czołgów można awansować.

Girls und Panzer: Powrót legendy do World Of Tanks

Gracze World of Tanks mają okazje cieszyć się nową zawartością znanego anime Girls und Panzer. Od 16 maja do 31 maja, komendanci czołgów mogą współpracować z trzema słynnymi załogami z różnych szkół: Team-Ankou z Ōarai Girls’ High School, Kuromorimine Girls’ High School i Jatkosota High School. Do gry dodano nowe pojazdy Premium inspirowane uniwersum Girls und Panzer, takie jak Tiger II Kuromorimine i BT-42 Jatkosota HS.

Tiger II Kuromorimine jest dumą Kuromorimine Girls’ High School, ze swoim potężnym działem i solidną ochroną, idealnie pasuje do podejścia Nishizumi do sensha-dō, które Kuromorimine preferuje. Natomiast kompaktowy czołg BT-42 Jatkosota HS mieści trzyosobową załogę i wyróżnia się w walce z bliska. Postacie z Girls und Panzer wniosą swoje osobowości na pole bitwy, z niestandardowymi dubbingami dostarczonymi przez oryginalne aktorki głosowe.

Gracze World of Tanks mogą teraz zdobyć różne przedmioty i ulepszenia inspirowane Girls und Panzer oraz wziąć udział w specjalnych misjach, aby zdobyć wartościowe nagrody. Gra jest dostępna na PS4, Xbox One i PC.

Źródło : www.bing.com