Popeye the Sailor Man w World of Warships – nowy crossover!

Popeye the Sailor Man w World of Warships

Wargaming kontynuuje tworzenie szalonych crossoverów w swoich grach. Tym razem w World of Warships pojawi się Popeye the Sailor Man – szorstki marynarz z kreskówek, którego każdy mięsień nabrzmiewa od spożycia konserwowego szpinaku.

Popeye przybędzie jako dowódca pakietu charytatywnego, który zbierze fundusze na Światowy Miesiąc Oceanów w imieniu The SeaCleaners, organizacji pozarządowej zajmującej się zanieczyszczeniem oceanów plastikiem. Sam pakiet zawiera również dowódcę Bluto, a także „szyte na miarę podkłady głosowe”, dwie flagi i kamuflaż dla USS Colorado VII poziomu.

Popeye jest związany z The SeaCleaners od co najmniej trzech lat. Ten pakiet pojawi się w World of Warships dopiero w czerwcu i obecnie nie jest wyceniony, ale zgodnie z oczekiwaniami zbiegnie się z wydarzeniem charytatywnym.

Choć Popeye jest prawdopodobnie oczywistym crossoverem, kontrastuje z obecną promocją, która obejmuje grupę VTubers jako grywalnych dowódców World of Warships, w tym Shishiro Botan, Moona Hoshinova, Watson Amelia i Takanashi Kiara. Aha, i niedawno pojawił się crossover Warhammera 40,000.

To wszystko być może rozciąga wykonalność „symulacji”, ale szanuję pośpiech.

Źródło: PC Gamer.