Pokazy rockowe, dni czołgów i Zygzaka McQueena to najważniejsze atrakcje przerwy marcowej w OshawiePrzez Glenna Hendry’ego

Opublikowano 13 marca 2023 o 12:30

Dzieci (w każdym wieku) mają wiele do zrobienia w Oshawie podczas przerwy marcowej w tym tygodniu, od występu rockowego dla dzieci w Biltmore po szkołę pancerną w Oshawa Regiment Museum

Rock dla dzieci dla dzieci to koncert rockowy dla wszystkich grup wiekowych w czwartkowy wieczór z dochodami na rzecz Feed the Need Durham i Kidsave, międzynarodowej organizacji charytatywnej, która pomaga dzieciom dotkniętym wojną na Ukrainie.
Do nastoletnich zespołów rockowych należy zespół z północnej części stanu Nowy Jork – Undefeated – oraz lokalne zespoły NERiMA, The Only Bay i BELLO.

Organizacja Kids Rock For Kids ma na celu pomaganie młodym zespołom (i artystom solowym) w odwzajemnianiu się ich społecznościom lokalnym i globalnym, poświęcając swój czas i talenty na inicjatywy zbierania funduszy: Dzieci szaleją, aby pomóc innym dzieciom.

Bramy otwarte od 19:00. Bilety można znaleźć na stronie ticket.biltmoretheatre.com/krfk

March Break Tank School trwa przez cały tydzień i każdego dnia porusza inny temat. Istnieją stacje World of Tanks i specjalne kody, które uczestnicy mogą zabrać do domu i kontynuować zabawę podczas przerwy.

Zbliż się do pojazdów wojskowych i czołgów, dowiedz się, jak działają i jak to jest być członkiem załogi czołgu. Praktyczne doświadczenia z narzędziami i artefaktami pojazdów wojskowych są częścią zabawy, a codziennie o godzinie 13:00 odbywa się „Tank Talk”

Inne muzea w Oshawie, takie jak Oshawa Museum nad jeziorem i Canadian Automotive Museum w centrum miasta, również oferują programy na przerwę marcową.

Dni szkolne w Muzeum Oshawa dają dzieciom szansę odkrycia, jak wyglądała szkoła na początku XX wieku. Cofnij się w czasie, gdy wejdziesz do Guy House. Siadaj w szkolnych ławkach, pisz na tabliczkach i przebieraj się za wiktoriańskie dziecko od 13 do 17 marca.

Muzeum jest otwarte od 9:00 do 16:00

W Muzeum Motoryzacji odwiedzający mogą zrobić sobie zdjęcie z Zygzakiem McQueenem, gwiazdą filmu Disney/Pixar Cars 3, oraz z gokartem Herbie the Love Bug. Nowością w holu jest odważna czerwona, wyprodukowana w Kanadzie Honda Civic z 1991 roku oraz specjalna wystawa zatytułowana Wires to Wheels: Electric Vehicles of Canada and Beyond na drugim piętrze.

Odwiedzający mogą również zrobić zabawny pluszowy samochód do szycia (w wieku od 6 lat), a dzieci mogą również wygrać nagrodę za ukończenie polowania na padlinożerców (w wieku od 3 lat) w galeriach. Muzeum jest otwarte codziennie od 10 do 19 marca od 10:00 do 16:00, a dzieci do lat pięciu mają wstęp bezpłatny.

Standardy i zasady redakcyjne firmy insauga
reklama

Źródło : https://www.insauga.com/rock-shows-tank-days-and-lightning-mcqueen-highlight-march-break-fun-for-kids/