Podbój”, „Final Fantasy V”, „Marvel Future Revolution” i nie tylko – TouchArcade


Witam wszystkich i witamy w tygodniu! Pora ponownie spojrzeć na godne uwagi aktualizacje z ostatnich siedmiu dni. Mam jeden z tych poniedziałków, przyjaciele. Znasz rodzaj: gdzie nakładasz masło na tosty, a następnie je upuszczasz. Ale praca nie zrobi się sama, więc oto jestem z kilkoma świeżymi aktualizacjami, które możesz rozważyć, mając nadzieję, że nie wrzucisz toastu. Oczywiście możesz sam śledzić aktualizacje, uczestnicząc w forach TouchArcade. To cotygodniowe podsumowanie jest tutaj, aby poinformować Cię o rzeczach, które mogłeś przegapić. Zróbmy to!

KOŃCOWA FANTAZJA V17,99 USD Square Enix dostarczył dość solidne aktualizacje wielu Pixel Remaster Final Fantasy gry, z których każda naprawia wiele błędów i dziwnych zachowań charakterystycznych dla danych gier. Na przykład ta aktualizacja wprowadza wiele poprawek dotyczących Brave Blade i Chicken Knife, które robiły dziwne rzeczy. W tej wersji jest mnóstwo innych drobnych korekt i usuwania błędów, więc polecam zapoznanie się z uwagami dotyczącymi aktualizacji, aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje.

Bekon – Gra, Free Dowód w grach wideo, że można położyć bekon na prawie wszystkim, nadal nakłada się na więcej takich dowodów. Oznacza to, że ta najnowsza wersja gry ma dziesięć nowych poziomów zabawy w rzucanie bekonem. Otóż ​​to. Idź dalej i jeszcze raz zahartuj. Zobacz, co to jest bekon. W porządku, wrzuć do tego wieprzowinę, gotowe.

Joyride z plecakiem odrzutowymUwolnij te żółwie są takie gorące w tych dniach. Joyride z plecakiem odrzutowym wraca do Wojownicze Żółwie Ninja na kolejne wydarzenie, tym razem dające szansę zebrania April, Michała Anioła i Leonarda. Dostępne są kostiumy Rafaela i Donatello, a także plecak odrzutowy do pizzy, mysz, deska surfingowa z kanałów oraz kilka nowych skórek i tła pojazdów. Cowabunga!

Kot Szymona – Czas na historię, Więcej pasujących łamigłówek dla pasujących bogów puzzli. Aktualizacja Dawn Patrol dodaje ponad dwieście pięćdziesiąt poziomów i dodatkowe ogrody do odkrycia. Tak, przez jakiś czas ludzie będą zajęci. Poza tym są to poprawki błędów, ulepszenia wydajności i niektóre ulepszenia wizualne. Ale to pasująca gra logiczna, więc nie jestem pewien, czego jeszcze dana osoba mogłaby chcieć, poza wielką ciężarówką, pełną nowych poziomów do grania.

Gotowanie Mama: Kuchnia!musiałem spać, kiedy ten wyszedł, ale chyba Gotowanie Mama jest teraz w Apple Arcade? Wyszedł trzy miesiące temu? Dobra, mogę się z tym potoczyć. Wygląda na to, że jest to pierwsza aktualizacja jakiejkolwiek prawdziwej substancji do gry, dodająca nowe zestawy składników, w tym ryby, awokado i inne. Trudno uwierzyć, że do tej pory nie było tu ryb, chyba że oznacza to, że dodali więcej ryb. Możesz także zauważyć pewne zmiany w balansie gry i poprawki kilku nieznośnych błędów. Albo nie. Te rzeczy mogą czasami być niewidoczne dla wielu graczy. Ale oni tam są, zapewniam cię. Notatki nigdy kłamstwo.

Tenis ekstremalny NickelodeonOto kolejna aktualizacja gry Apple Arcade, tym razem dla Tenis ekstremalny Nickelodeon. W tych grach opartych na postaciach ludzie na ogół chcą zobaczyć nowe dodatki do listy. Szczęśliwy dzień, o to właśnie chodzi! Dodaje Timmy Turnera z Wróżkowie chrzestnii przynosi ze sobą nową historię, nowe urządzenia do noszenia, nowe umiejętności i nie tylko. Podejrzewam, że może nie grać dokładnie zgodnie z zasadami, ale tak naprawdę, kto jest grasz według zasad w tej grze?

MARVEL Przyszła RewolucjaWolny robię oczekiwaną rzecz i daję upragnione UMMSotW nagroda dla Podziwiać gra w tym tygodniu. Nie jest szczególnie bogaty w Spider-Many, ale Spider-Man i Wolverine zrobił zmień ciała raz lub dwa razy. Ups, zdradziłem główną cechę tej aktualizacji. Wolverine to najnowszy grywalny bohater w Future Revolution i najwyższy czas, jeśli mnie o to zapytasz. Ta aktualizacja dodaje również nowych towarzyszy w postaci Baby Groota i Magneto, a także nową bitwę drużynową. Wprowadzono również kilka innych drobnych ulepszeń i poprawek balansu, ale jak już powiedzieliśmy, są one w większości niewidoczne. Co bije niematerialne w każdy dzień tygodnia, w miarę postępów.

Krajobrazy ogrodowe, Free Austin rozumie, że dobry kamerdyner musi być gotowy na wszystko. Dlatego ćwiczy akrobacje w nowym sezonie akrobatycznym, aby dać fantastyczny pokaz. Również w tej aktualizacji: pomóż gwiazdorowi muzyki pop przywrócić im sławę dzięki przeróbce, dowiedz się o pszczołach na specjalnym jarmarku miodowym i pomóż szefowi kuchni otworzyć cukiernię. Przygody w ogrodzie są kontynuowane z nowymi gośćmi na planie i zwycięzcą konkursu. Do odblokowania jest nowy obszar, niosący ze sobą sekrety tajemniczej aktorki i starego opuszczonego hotelu. Nieźle jak na obowiązkową darmową aktualizację dopasowywania puzzli.

Gra o Tron: Podbój ™Wolny Myślę, że w tej serii zaczyna się jakiś nowy program? Dom Smoka, Wierzę? Ta aktualizacja jest tym bardzo podekscytowana, ponieważ dotyczy smoków. Dostajesz nowe modyfikacje smoków, nową fabułę z koparką wiedzy o smokach, nowego bohatera w postaci Rhaegala i kilka nowych pionków Dragon’s Dominion March. Tak, to dużo smoczych rzeczy. Smoki są fajnymi miłośnikami tłumów, więc jeśli coś pomoże Gra o tron odzyskają popularność, to będą oni.

World of Tanks Blitz – wojna 3DZa darmo Ok, zobaczmy, co nowego w World of Tanks Blitz. Podobno nowe dźwięki wystrzału. Gra istnieje już od jakiegoś czasu, więc myślę, że po tylu latach robisz, co możesz. Są też nowe wydarzenia z wieloma nagrodami, w tym pojazdy takie jak Skoda T 45, Cromwell B i nie tylko. Zbliża się kilka turniejów i coś, co nazywa się Operacja Street Fury, która dotyczy czołgu Enforcer. To wszystko wydaje się bardzo adekwatne.

To jest podsumowanie ważnych aktualizacji z zeszłego tygodnia. Jestem pewien, że trochę pominąłem, więc śmiało komentuj poniżej i daj wszystkim znać, jeśli uważasz, że coś powinno zostać wspomniane. Jak zwykle, główne aktualizacje prawdopodobnie będą miały własne wiadomości w tym tygodniu, a ja wrócę w następny poniedziałek, aby podsumować i wypełnić puste miejsca. Miłego tygodnia!Źródło : https://toucharcade.com/2022/08/22/best-iphone-games-updates-game-of-thrones-conquest-final-fantasy-v-marvel-future-revolution-patch-notes-august/