„Pocket Card Jockey”, „Toon Blast”, „Marvel Snap”, „Bloons TD 6” i nie tylko – TouchArcade


Witam wszystkich i witam w tygodniu! Po raz kolejny przyjrzymy się godnym uwagi aktualizacjom z ostatnich siedmiu dni. Jeden z tych tygodni, przyjaciele. Shaun nie zaplanował właściwie swojego czasu i teraz jesteśmy w kropce. Nadal udało mi się znaleźć kilka fajnych aktualizacji gier, które możesz sprawdzić. Oczywiście możesz samodzielnie śledzić aktualizacje, uczestnicząc w forach TouchArcade. To cotygodniowe podsumowanie jest tutaj, aby przekazać Ci informacje o rzeczach, które mogłeś przegapić. Chodźmy po to!

WSPANIAŁE ZAPACHFree Napisałem ten w bolesnych szczegółach w zeszłym tygodniu, kiedy trafił, ale Marvel Snap miał aktualizację w zeszłym tygodniu, która dotyczyła bardziej korekt balansu niż cokolwiek innego. Darkhawk otrzymał pierwsze osłabienie, ale być może nie ostatnie, podczas gdy kilka innych postaci otrzymało wzmocnienia, aby pomóc im uzyskać więcej zabawy. Istnieje wiele innych szczegółów, więc możesz sprawdzić tę historię, jeśli chcesz uzyskać więcej informacji. Niestety, nie ma nowych Spider-Manów, więc tym razem nie ma upragnionej nagrody.

Kwiaty Wylde’aDobra, spójrzmy na coś, czego nie znam na pamięć. Kwiaty Wylde’a dostał aktualizację, która najwyraźniej przewiduje otwarcie Violet’s Boutique, co w zasadzie sprowadza się do nowych strojów dla Tary. Dostępny jest także nowy tryb fotograficzny, dzięki któremu możesz zrobić kilka zdjęć ze swoich przygód, a także kilka innych gadżetów. Cóż, to wszystko brzmi nieźle, prawda? Będziesz jednak musiał odpalić grę, aby uzyskać pełny sens.

Kot Simona – Czas na opowieśćW porządku, Kot Simona – Czas na opowieść. Z czym jest czas na historię Czas opowieści tym razem? Cóż, rozdział 2 Historii weterynarza jest już dostępny i możesz spodziewać się dwudziestu pięciu nowych poziomów do zagłębienia się co tydzień. Oczywiście mamy zwykłe poprawki błędów i ulepszenia wydajności, a także kilka ulepszeń w grafice. To jest opowieść o tej aktualizacji i zapewniam was, że Simon prawdopodobnie opowiedziałby to lepiej. Ale Szymon nie TutajJest On? Utknąłeś ze starym Shaunem.

Surferzy metra, Free Wygląda na to, że tym razem dzieciaki wybierają się do Barcelony i jestem pewien, że szykują się do jakiegoś szaleństwa. Jest nowy Surfer o imieniu Tutti i możesz mieć problemy z dostrzeżeniem ich, ponieważ są trochę niewidzialni. Jest też nowa tablica o nazwie Fan-Tastic i tak, jest to tablica z wentylatorem. Cóż, nie wszyscy mogą być zwycięzcami. Możesz zdobyć nowy strój dla Phoenix o nazwie Party Business, a w różnych lokalizacjach przygotowano kilka fajnych wydarzeń. To powinno zająć ludzi na trochę.

Pocket Card Jockey: jedź dalej!Czasami daję to upragnione UMMSotW nagradzam trochę wcześniej w artykule, zwykle kiedy jestem senny lub się spieszę. A ty byś tego nie wiedział? Dziś jestem jednym i drugim! Jak ekscytujące! Mam nadzieję, że aktualizacja tej gry jest tego warta. Och, w zakładce Loaners dostępny jest nowy koń o imieniu Prancing Cherub, niektóre umiejętności zostały wzmocnione, konie hodowane na farmie zawsze będą miały zdolności i umiejętności, a koszt łączenia koni na farmie został obniżony. Wiesz, po prostu rób farmę. Gra chce, żebyś to zrobił. Naprawiono również niektóre błędy. Tak, myślę, że to wystarczy na nagrodę. Poruszanie się.

Bohaterowie Disneya: tryb bitwy, Free O nie, powinienem zatrzymać upragnioną nagrodę! To zawsze się dzieje. Dajesz to wcześnie, a potem następna gra, która nadchodzi, ma Statlera i Waldorfa Muppety dodane jako grywalne postacie. To nie jest w połowie złe. To też nie jest w połowie dobre! Hahaha! Czy ktoś nie lubi tych facetów? Jednak dość dziwne widzieć ich walczących w grze Disneya obok Aladyna i Buzza Lightyeara.

Bloony TD 6, 6,99 USD Jest tu kilka aktualizacji, ale druga tak naprawdę naprawia kilka błędów, które powstały od pierwszej. Więc po prostu udamy się do tego. Jest nowa mapa ekspercka o nazwie Dark Dungeons, która jest kolejnym wyzwaniem wymyślonym przez samą społeczność. Dla tych, którzy chcą czegoś lżejszego, dostępna jest nowa mapa dla początkujących o nazwie Middle of the Road. Najwyraźniej jest też nowa skórka Pat Fusty o imieniu Kaiju Pat. Jasne, Kaiju są teraz gorące. Niezła aktualizacja. Dzieci to pokochają.

World of Tanks Blitz — wojna 3D, Wolny Zostało kilka minut, co? Zobaczmy, czy uda mi się to skończyć. World of Tanks Blitz ma nową gałąź z pięcioma szybkimi chińskimi czołgami lekkimi. Najwyraźniej pojazdy poziomów IX i X są wyposażone w mechanikę adaptacyjnego kamuflażu, która brzmi podejrzanie jak urządzenie maskujące. Czy to coś teraz? Czy… czy czołgi się maskują? Nie nadążam za światem czołgów. Na mapie Middleburg wprowadzono kilka ulepszeń wizualnych, rozpoczyna się nowe wydarzenie Carnevale di Blitz, Operacja Zasłonięty Łuk jest tutaj z mnóstwem przygód, a także nowe wydarzenie Rating Sprint, które zapewnia lepsze nagrody za wyższe ligi. Hej, udało mi się zmieścić w czasie. Prawie w domu!

Wybuch kreskówek, Darmowe O nie, nie omówiliśmy jeszcze obowiązkowej darmowej aktualizacji puzzli na ten tydzień. Noga do pedału, chodźmy. wybrałem Wybuch kreskówek tym razem, ponieważ rzeczywiście minęło trochę czasu, odkąd się temu przyjrzeliśmy. Jak zwykle jest pięćdziesiąt nowych poziomów, a temat tym razem najwyraźniej ma coś wspólnego z Bull’s Eye? Rzutki? Zawody łucznicze? Brak pomysłu. Może dosłowne oko byka? To byłoby bardzo dziwne i nie wiem, czy bym tego chciał. Ale mówią, że nie należy dawać klientowi tego, czego myśli, że chce, ale to, czego naprawdę chce w głębi serca. Może naprawdę chcę dosłownie oko byka? Nie? Nie. To nie może być. O rany, ile czasu tam zmarnowałem? Przejdźmy zatem do ostatniego.

AFK ArenaDarmowy stary dobry niezawodny AFK Arena. Najlepsza gra RPG dla zapracowanych mnie! Wow, idealnie pasuje do dzisiejszego dnia. Jest nowy bohater Hypogean, Olgath The Baneblast, i wiesz, jak to wszystko się teraz potoczy. Obfite próby, bla bla. Jest kilka nowych przygód do rozegrania, nowa bestia o imieniu Phantasmoth, kilka dodatków i ulepszeń interfejsu użytkownika oraz cała masa ulepszeń balansu i poprawek błędów. I to wszystko, spadam stąd!

Na tym kończymy ważne aktualizacje z zeszłego tygodnia. Jestem pewien, że niektóre pominąłem, więc zachęcamy do komentowania poniżej i poinformowania wszystkich, jeśli uważasz, że coś powinno zostać wspomniane. Jak zwykle, główne aktualizacje prawdopodobnie otrzymają własne wiadomości w ciągu tego tygodnia, a ja wrócę w następny poniedziałek, aby podsumować i wypełnić puste miejsca. Miłego tygodnia!Źródło : https://toucharcade.com/2023/02/27/pocket-card-jockey-apple-arcade-update-download-marvel-snap-bloons-td-6-march-2023/