Playstation News: Rozpocznij sezon gier Holly, Jolly w usłudze GeForce NOW


Wesołych Świąt, członkowie.

Ten czwartek w ramach GFN obfituje w zimowe wyprzedaże kilku gier przesyłanych strumieniowo w usłudze GeForce NOW, a także sezonowe wydarzenia w grach. Dodatkowo, dla tych, którzy w swoim życiu potrzebują prezentu na ostatnią chwilę dla gracza, przygotowaliśmy cyfrowe karty podarunkowe na członkostwo Priority.

Co więcej, w tym tygodniu do biblioteki GeForce NOW dołączyło sześć nowych gier, które zapewnią świąteczną zabawę.

Jingle Bells, wyprzedaże świąteczne, wydarzenia są w drodze

Niezależnie od tego, czy trafiłeś na listę niegrzecznych, czy miłych w tym roku, na Twojej liście życzeń jest wiele gier na wyprzedaży.

Zaoszczędź na najlepszych grach na PC, w tym Wiedźmin 3: Dziki Gon GOTY.

Zdobądź kilka najlepszych tytułów od Square Enix, takich jak strażnicy Galaktyki oraz Życie jest dziwne: prawdziwe kolory. Zanurz się w świetne gry z Deep Silver, takie jak Metro Exodus oraz Królestwo przyjdź wyzwolenie. Poznaj hity Ubisoftu, takie jak Far Cry 6 oraz Assassin’s Creed Walhalla. Pobierz grę GOG na grę Cyberpunk 2077 lub Wiedźmin 3: Dziki Gon GOTY.

Aby złapać jeszcze więcej gier z biblioteki GeForce NOW wyprzedaży w tym sezonie świątecznym, sprawdź wiersz „Wyprzedaże i oferty specjalne” w aplikacji GeForce NOW.

Oprócz tych zimowych wyprzedaży i przez ograniczony czas zdobądź w prezencie kopię Remastered Crysis bezpłatnie przy zakupie sześciomiesięcznego członkostwa Priority lub nowego członkostwa GeForce NOW RTX 3080. Akceptacja regulaminu i warunków.

Tak, to się naprawdę dzieje.

Wypatruj także świątecznych wydarzeń w grze w Świat czołgów i więcej. Dostań się do czołgu w kampanii Schwarzenegger, gdzie otrzymasz misje od samego Arnolda.

Dzięki ponad 1100 tytułom przesyłanym strumieniowo w chmurze, w tym prawie 100 darmowym opcjom i wielu innym co tydzień, każdy znajdzie coś dla siebie w te święta.

Idealny prezent dla gracza

Cyfrowe karty podarunkowe GeForce NOW

Idealna nadziewarka do cyfrowych skarpet dla Twojego ulubionego gracza.

Idealnym prezentem na ostatnią chwilę dla gracza w Twoim życiu jest granie na PC na dowolnym urządzeniu.

Kup cyfrową kartę podarunkową członkostwa GeForce NOW Priority, dostępną w opcji dwu-, sześcio- lub 12-miesięcznej. Wzmocnij urządzenia zgodne z usługą GeForce NOW swoich graczy dzięki pełnemu zestawowi do gier, priorytetowemu dostępowi do serwerów do gier, wydłużonym czasom sesji i włączeniu RTX, aby przenieść obsługiwane gry na wyższy poziom jakości renderowania.

Sprawdź stronę członkostwa GeForce NOW, aby uzyskać więcej informacji na temat korzyści priorytetowych.

Karty podarunkowe można zrealizować na istniejącym koncie GeForce NOW lub dodać do nowego. Obecni założyciele i członkowie priorytetowi będą mieli dodaną liczbę miesięcy do swoich kont.

Niech płynie, niech płynie, niech płynie

Bez względu na to, czy pogoda na zewnątrz jest okropna, gry strumieniowe są zachwycające.

GFN czwartek to przede wszystkim gry. Oznacza to również przeniesienie gier na wyższy poziom. W tym tygodniu, Far Cry 6 oraz Jasna pamięć: nieskończona rób większe i odważniejsze dzięki obsłudze RTX ON.

Farming Simulator 22 w usłudze GeForce NOW

Stwórz własną farmę i pozwól, aby dobre czasy się rozwijały Symulator Farmy 22.

Dodatkowo, w ten czwartek GFN, ciesz się sześcioma nowymi grami gotowymi do streamowania z biblioteki GeForce NOW:

Uwaga: członkowie, którzy zakupili dodatek Farming Simulator 22 DLC bezpośrednio ze swojej strony internetowej, nie będą mogli uzyskać do niego dostępu w usłudze GeForce NOW. DLC zakupione w odpowiednim obsługiwanym sklepie z grami — Steam lub Epic Games Store — będzie dostępne.

Dokładamy wszelkich starań, aby uruchamiać gry w usłudze GeForce NOW możliwie najbliżej ich premiery, ale w niektórych przypadkach gry mogą nie być dostępne od razu.

Miej też oko na darmowe tytuły Epic Games Store, które będą rozdawane w okresie świątecznym. Podobnie jak w zeszłym roku, po powrocie w przyszłym roku postaramy się dodać ich jak najwięcej.

Niezależnie od tego, czy świętujesz święta, czy po prostu nie możesz się doczekać weekendu pełnego gier, powiedz nam, jakie gry sprawiają Ci radość Świergot lub w komentarzach poniżej.

Źródło : https://gamingideology.com/2021/12/23/playstation-news-have-a-holly-jolly-gaming-season-on-geforce-now/