Pikantny Desert w World of Tanks: Dune, Część Druga

Nowe zawartości związane z Dune w grze World of Tanks!

Nowe dodatki w grze World of Tanks

Wargaming ogłosiło, że dzięki umowie licencyjnej z Legendary Entertainment, gracze World of Tanks mogą spodziewać się niewielkiej dawki Dune w swojej grze wojennej. Jakie dokładnie treści związane z Dune gracze otrzymają, zależy od wersji World of Tanks, którą aktualnie grają.

W wersji PC gry World of Tanks, gracze będą mogli zwerbować bohaterów i złoczyńców z Dune: Część Druga podczas przepustki bojowej Destiny Arrives, która rozpocznie się 15 lutego. Przepustka potrwa dziesięć dni, a w tym czasie nagrody będą także obejmować stylizacje 2D z motywami z Dune, naklejki i wiele innych. W ramach przepustki bojowej, gracze otrzymają również czołg premium Tier VIII Mittlerer Kpz. Pr. 68 z trwałymi stylizacjami 3D i specjalnymi efektami.

World of Tanks Blitz zaoferuje natomiast wydarzenie o planetarycznej skali. Rozpoczynające się 23 lutego i trwające do 7 marca, wydarzenie będzie oferować graczom przedmioty związane z Dune, takie jak Crysknife i Haki Maker. Dodatkowo będą również dostępne tła profilowe i avatary Gurneya Hallecka oraz zadania „Bestii” Rabban i Fremen. Dużą nagrodą będzie Groundtank inspirowany siłami Sardaukar.

Wreszcie, Modern Armor zorganizuje wydarzenie o ograniczonym czasie trwania z trzema etapami, rozpoczynającymi się 5 marca. Każdy etap będzie miał swój zestaw zadań i nagród związanych z Dune: Część Druga. W miarę postępu graczy w tych etapach, różni bohaterowie z Dune staną się dostępni jako dowódcy. „Bestia” Rabban zostanie dostępny jako 3D dowódca wyłącznie dla graczy konsolowych.

Źródło : www.mmobomb.com