Pikantne wydarzenie Dune: Część druga w World of Tanks

World of Tanks zawiera treści z Dune w nowej współpracy z Legendary Entertainment

Czas na niespodzianki! Wargaming ogłosiło, że dzięki umowie licencyjnej z Legendary Entertainment, gracze World of Tanks mogą spodziewać się odrobinę uniwersum Dune w swojej grze.

Różne treści Dune będą dostępne w zależności od wersji gry World of Tanks, w której grają gracze.

Dune: Część druga w World of Tanks na PC

W wersji PC gry World of Tanks, gracze będą mogli rekrutować bohaterów i czarnych charakterów z Dune: Część Dwa podczas przejścia przez Destiny Arrives Battle Pass, który zostanie udostępniony 15 lutego. Pasy trwać będą 10 dni, podczas których gracze otrzymają nagrody w stylu Dune 2D, naklejki i wiele więcej. W skład Battle Pass wchodzić będzie również premiowy czołg Tier VIII Mittlerer Kpz. Pr. 68 z trwałymi stylami 3D i specjalnymi efektami.

Wydarzenie skalą planetarną w World of Tanks Blitz

World of Tanks Blitz będzie zawierał wydarzenie o skalę planetarną. Rozpoczynające się 23 lutego i trwające do 7 marca, wydarzenie to zaoferuje graczom przedmioty w stylu Dune, takie jak Crysknife i haki Maker. W skład otrzymywanych nagród wchodzić będzie również tło i awatar Gurney’a Hallecka oraz misje „Bestia” Rabban i Fremen. Główną nagrodą będzie Groundtank inspirowany siłami Sardukar.

Wydarzenie związane z Dune w grze Modern Armor

Wreszcie, Modern Armor zorganizuje wydarzenie o limitowanym czasie trwania z trzema etapami, które rozpocznie się 5 marca. Wraz z zakończeniem każdego etapu gracze otrzymywać będą różne nagrody inspirowane Dune: Część Dwa. Kolejne etapy pozwolą na odblokowanie postaci z uniwersum Dune jako Dowódców. „Bestia” Rabban będzie dostępna jako Dowódca 3D wyłącznie dla graczy konsolowych.

Źródło : www.bing.com