Otrzymaj darmowe DLC World of Tanks, World of Warships i World of Warplanes w ramach obchodów 25. urodzin Wargamingu

Historia gier wojennych sięga Kriegsspiel, stworzonego przez pruskiego porucznika Georga Leopolda von Reisswitza w 1812 roku, ale historia Wargaming – firmy stojącej za darmowymi MMO o tematyce militarnej, takimi jak World of Tanks, World of Warships i World of Warplanes – jest trochę krótsza. Została założona w 1998 roku i obecnie świętuje swoje 25-lecie tygodniowym wydarzeniem, które obejmuje darmowe DLC i wydarzenia w grze z okolicznościowymi naklejkami, emblematami, kredytami i innymi nagrodami do zdobycia. Do 8 sierpnia możesz zdobyć bezpłatnie World of Tanks Party Free Pack, World of Warships Free DLC Pack, World of Warplanes Blériot-SPAD S.510 Pack oraz World of Tanks Blitz Wargaming 25 Pack ze Steama. Dostaniesz ograniczone czasowo konto premium oraz różne pojazdy i wzory malowania do najpopularniejszych gier Wargaming.

Bezpłatne DLC i paczki od Wargaming

Wargaming oferuje również możliwość zakupu WG25: 4w1 Bundle, który zawiera Churchill III do World of Tanks, Hill destroyer leader do World of Warships, pakiet Blackburn Skua Mk.1 do World of Warplanes i T-25 do World of Tanks Blitz. Jest on obecnie przeceniony o 90% do 8 sierpnia. Na tej samej okazji Wargaming zdecydował się też przekazać darowiznę w wysokości 250 000 dolarów na wsparcie dla ludzi Ukrainy. Darowizna została przekazana za pośrednictwem platformy crowdfundingowej United24 i zostanie wykorzystana na zakup sprzętu medycznego dla osób dotkniętych wojną na Ukrainie.

Jubileusz Wargaming

„W 1998 roku trudno mi było wyobrazić sobie, że wyrosniemy z małej grupy przyjaciół zjednoczonych miłością do tworzenia gier wideo w prawdziwie udaną globalną firmę” – powiedział Victor Kislyi, CEO Wargaming. „Dziś obchodzimy nie tylko nasze osiągnięcia, ale także wspólną podróż z branżą gier wideo, utalentowanymi pracownikami i naszymi pasjonującymi graczami. Wznoszę toast za kolejny rozdział, ponieważ będziemy kontynuować tworzenie niezapomnianych doświadczeń dla graczy na całym świecie. Wszystkiego najlepszego, Wargaming!”

Źródło : www.bing.com