Otrzymaj darmowe DLC World of Tanks, World of Warships i World of Warplanes na 25. rocznicę Wargamingu

Historia gier wojennych

Gra wojenna sięga czasów Kriegsspiel, stworzonej przez pruskiego porucznika Georga Leopolda von Reisswitza w 1812 roku, ale historia Wargaming – twórcy darmowych MMO militarnych takich jak World of Tanks, World of Warships i World of Warplanes – jest trochę krótsza. Został założony w 1998 roku i obecnie obchodzi swoje 25-lecie tygodniowym wydarzeniem, które obejmuje darmowe DLC oraz wydarzenia w grze z plakietkami, emblematami, kredytami i innymi nagrodami do zdobycia.

Darmowe pakiety i DLC

Do 8 sierpnia możesz otrzymać World of Tanks Party Free Pack, World of Warships Free DLC Pack, World of Warplanes Blériot-SPAD S.510 Pack i World of Tanks Blitz Wargaming 25 Pack ze Steama za darmo. Zapewnią ci ograniczone czasowo konta premium oraz różne pojazdy i malowania za darmo do najpopularniejszych gier wojennych Wargaming.

WG25: 4-in-1 Bundle

Możesz również kupić WG25: 4-in-1 Bundle, który zawiera Churchill III do World of Tanks, Hill destroyer leader do World of Warships, pakiet Blackburn Skua Mk.1 do World of Warplanes i T-25 do World of Tanks Blitz. Jest to na wyprzedaży z 90% rabatem do 8 sierpnia.

Wspieranie Ukrainy

Wargaming także wykorzystał tę okazję, aby przekazać darowiznę w wysokości 250 000 dolarów na wsparcie ludności Ukrainy. Darowizna została przekazana poprzez United24, platformę crowdfundingową, i zostanie wykorzystana na zakup sprzętu medycznego dla osób dotkniętych wojną na Ukrainie.

Jubileusz Wargaming

„W 1998 roku ledwo mogłem sobie wyobrazić, że urosnę z małej grupy przyjaciół zjednoczonych naszą miłością do tworzenia gier wideo we właśnie taką globalnie pomyślną firmę” – powiedział Victor Kislyi, dyrektor generalny Wargaming. „Dziś świętujemy nie tylko nasze osiągnięcia, ale także wspólną podróż z branżą gier, naszym zdolnymi pracownikami i pasjonującymi graczami. Stawiamy kieliszki na kolejny rozdział, ponieważ będziemy nadal tworzyć niezapomniane doznania dla graczy na całym świecie. Wszystkiego najlepszego, Wargaming!”

Źródło : www.bing.com