Otrzymaj darmowe DLC do World of Tanks, World of Warships i World of Warplanes w 25. rocznicę Wargaming

Historia gier planszowych sięga Kriegsspiel, którą opracował pruski porucznik Georg Leopold von Reisswitz w 1812 roku, ale historia Wargaming – firmy stojącej za bezpłatnymi grami MMO o tematyce militarno-historycznej, takimi jak World of Tanks, World of Warships i World of Warplanes – jest nieco krótsza. Została założona w 1998 roku i obchodzi obecnie 25. rocznicę swojego istnienia tygodniowym wydarzeniem, które obejmuje bezpłatne DLC oraz wydarzenia w grze z dekoracjami, emblematami, kredytami i innymi nagrodami do zdobycia.

Bezpłatne pakiety DLC i specjalne oferty

Do 8 sierpnia możesz pobrać World of Tanks Party Free Pack, World of Warships Free DLC Pack, World of Warplanes Blériot-SPAD S.510 Pack i World of Tanks Blitz Wargaming 25 Pack ze Steam za darmo. Otrzymasz w nich ograniczony dostęp do konta premium, różne darmowe pojazdy oraz malowania dla najpopularniejszych gier planszowych Wargaming.

Możesz również kupić WG25: Pakiet 4 w 1, który zawiera Churchill III dla World of Tanks, lidera niszczycieli Hill dla World of Warships, pakiet Blackburn Skua Mk.1 dla World of Warplanes i T-25 dla World of Tanks Blitz. Do 8 sierpnia jest w przecenie aż o 90%.

Wargaming wsparł Ukrainę

Z okazji jubileuszu Wargaming dokonał także darowizny w wysokości 250 000 dolarów na rzecz ludności Ukrainy. Darowizna została przekazana za pośrednictwem platformy charytatywnej United24 i zostanie wykorzystana na zakup sprzętu medycznego dla osób poszkodowanych w wyniku wojny na Ukrainie.

Jubileusz – czas podsumowań

„W 1998 roku ledwo mogłem sobie wyobrazić, że urośniemy z małej grupy przyjaciół, zjednoczonych miłością do tworzenia gier wideo, w prawdziwie udaną globalną firmę” – powiedział dyrektor generalny Wargaming, Victor Kislyi. „Dziś świętujemy nie tylko nasze osiągnięcia, ale także wspólną podróż z branżą gier, utalentowanymi pracownikami i pasjonującymi graczami. Wznoszę toast za kolejny rozdział, gdy będziemy nadal tworzyć niezapomniane doświadczenia dla graczy na całym świecie. Wszystkiego najlepszego, Wargaming!”

Źródło : www.bing.com