Otrzymaj darmowe DLC do World of Tanks, World of Warships i World of Warplanes na rocznicę 25-lecia Wargamingu

Historia Wargaming

Historia wargamingu sięga Kriegsspiel, opracowanego przez pruskiego porucznika Georga Leopolda von Reisswitza w 1812 roku, ale historia Wargaming – firmy odpowiedzialnej za darmowe MMO militarnego World of Tanks, World of Warships i World of Warplanes – jest nieco krótsza. Została założona w 1998 roku i obchodzi swoje 25-lecie tygodniowym wydarzeniem, które obejmuje darmowe DLC i wydarzenia w grze z naklejkami, emblematami, kredytami oraz innymi nagrodami do zdobycia. Do 8 sierpnia możesz zdobyć World of Tanks Party Free Pack, World of Warships Free DLC Pack, World of Warplanes Pakiet Blériot-SPAD S.510 i World of Tanks Blitz Wargaming 25 Pack ze Steam za darmo. Otrzymasz ograniczone konto premium na określony czas, różne pojazdy i schematy malowania do najpopularniejszych gier wargamingowych Wargamingu.

Oferty Wargaming

Masz również możliwość zakupu paczki WG25: 4-in1 Bundle, która zawiera Churchill III dla World of Tanks, niszczyciela Hill destroyer dla World of Warships, pakiet Blackburn Skua Mk.1 dla World of Warplanes oraz T-25 dla World of Tanks Blitz. Ta paczka jest przeceniona o 90% do 8 sierpnia.

Wsparcie dla Ukrainy

Wargaming wykorzystał również tę okazję, aby przekazać darowiznę w wysokości 250 000 dolarów na wsparcie ludności Ukrainy. Darowizna została przekazana poprzez platformę charytatywną United24 i zostanie wykorzystana na zakup sprzętu medycznego dla osób dotkniętych wojną na Ukrainie.

Osiągnięcia Wargaming

„W 1998 roku ciężko mi było sobie wyobrazić, że wyrosniemy z małej grupy przyjaciół zjednoczonych wspólną pasją do tworzenia gier wideo i stałobymy się naprawdę sukcesem na skalę globalną” – powiedział Victor Kislyi, dyrektor generalny Wargamingu. „Dzisiaj świętujemy nie tylko nasze osiągnięcia, ale również wspólną podróż z branżą gier, naszym utalentowanym zespołem i naszymi pasjonatami graczy. Wszystkiego najlepszego Wargamingu!”

Wargaming obchodzi swoje 25-lecie imprezą z darmowymi dodatkami do gier, wyprzedażami i wsparciem dla Ukrainy. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej!

Źródło : www.bing.com