Otrzymaj darmowe DLC do World of Tanks, World of Warships i World of Warplanes na 25. urodziny Wargamingu

Historia gier bitewnych sięga Kriegsspiel, stworzonego przez pruskiego porucznika Georga Leopolda von Reisswitza w 1812 roku, ale historia Wargaming – firmy odpowiedzialnej za darmowe militarne MMO takie jak World of Tanks, World of Warships i World of Warplanes – jest nieco krótsza. Została założona w 1998 roku i obchodzi swoje 25-lecie tygodniowym wydarzeniem, które obejmuje darmowe DLC i wydarzenia w grze z naklejkami, emblematami, kredytami i innymi nagrodami do zdobycia.

Wydarzenia związane z 25-leciem Wargaming

Do 8 sierpnia można otrzymać bezpłatny pakiet World of Tanks Party, darmowe DLC World of Warships, pakiet World of Warplanes Blériot-SPAD S.510 oraz pakiet World of Tanks Blitz Wargaming 25 z Steam. Otrzymasz także konto premium na ograniczony czas oraz różne pojazdy i schematy malowania do najpopularniejszych gier wargamingowych Wargaming.

Możesz również kupić WG25: 4w1 Pakiet, który zawiera Churchill III do World of Tanks, niszczyciel Hill lider do World of Warships, pakiet Blackburn Skua Mk.1 do World of Warplanes oraz T-25 do World of Tanks Blitz. To jest obecnie przecenione o 90% do 8 sierpnia.

Wspieranie Ukrainy

Z okazji tej okazji Wargaming dokonał również darowizny o wartości 250 000 dolarów na rzecz mieszkańców Ukrainy. Darowizna została przekazana poprzez United24, platformę crowdfundingu charytatywnego, i zostanie wykorzystana na zakup sprzętu medycznego dla osób dotkniętych wojną na Ukrainie.

Słowa CEO Wargaming

„W 1998 roku ledwo mogłem sobie wyobrazić, że urośniemy z grupy małych przyjaciół zjednoczonych miłością do tworzenia gier wideo w prawdziwie udaną globalną firmę,” powiedział dyrektor generalny Wargaming, Victor Kislyi. „Dziś obchodzimy nie tylko nasze osiągnięcia, ale również wspólną podróż z przemysłem gier, naszym utalentowanym personelem i pasjonującymi graczami. Życzymy kolejnego rozdziału, ponieważ będziemy kontynuować tworzenie niezapomnianych doświadczeń dla graczy na całym świecie. Wszystkiego najlepszego, Wargaming!”

Źródło : www.bing.com