Oto 4 najlepsze gry Xbox Game Pass, w które można zagrać w listopadzie 2022 r.


Xbox Game Pass jest najbardziej znany z dużego wyboru tytułów i często zawiera nowe dodatki do swojej oferty. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że gra, w którą chciałeś zagrać, będzie dostępna w ramach Game Pass w listopadzie.

Wybór, które doskonałe gry są warte uwagi gracza przy tak zróżnicowanej ofercie, może być trudnym zadaniem. Oto lista 4 najlepszych gier Xbox Game Pass, w które można grać w listopadzie 2022 roku.

4 najlepsze gry Xbox Game Pass, w które zagrasz już w listopadzie 2022 r.

1. Legenda Tianding

The Legend of Tianding to gra akcji z przewijaniem bocznym oparta na słynnym tajwańskim bohaterze ludowym Liao Tianding. Jest to dzieło tradycyjnej chińskiej mangi, które opiera się na rzeczywistych wydarzeniach, rzeczywistych ludziach i rzeczywistych okolicznościach i jest eksploracją okresu i miejsca, które zwykle jest pomijane.

Eleganckie motywy – Najpopularniejszy motyw WordPress na świecie i najlepszy kreator stron WordPress. Uzyskaj 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. Zdobądź to za darmo

Gracze wcielą się w rolę Liao Tiandinga, strażniczki miasta Taipei poszukiwanej przez kolonialnych japońskich urzędników.

2. Menedżer piłkarski 2022

Football Manager 2022 to gra wideo, która symuluje zarządzanie drużyną piłkarską 2021 roku. Oferuje mnóstwo nowych funkcji, wraz z przebudową systemu danych z włączeniem Data Hub. Może to być jedna z najlepszych gier Xbox Game Pass, w które można grać teraz w listopadzie 2022 roku, jeśli jesteś fanem piłki nożnej. Oferuje graczom wiedzę na temat tempa meczu, map podań oraz możliwość poproszenia analityka danych o zebranie określonych elementów danych.

Funkcja spotkań w Football Managerze 22 została ulepszona w celu wzmocnienia chęci menedżera do komunikowania się z personelem. Funkcja ustala rutynowe spotkania z pracownikami zaplecza, którzy następnie naprzemiennie udzielają porad.

3. Świat czołgów

World of Tanks kładzie nacisk na współpracę czołgów. World of Tanks, gra wideo zawierająca 600 czołgów, jest przeznaczona dla tych, którzy lubią bawić się zabytkowymi czołgami z II wojny światowej.

Awansowanie zajmie trochę czasu ze względu na trudne elementy gry, ale World of Tanks i 100 milionów graczy czeka, jeśli szukasz czegoś, w co szybko się wejdziesz i wyjdziesz.

4. Piosenka ducha

Ghost Song to sugestywna podróż 2D, w której odkrywasz siebie, prehistoryczne sekrety i kosmiczny strach, który zmusza cię do zanurzenia się pod powierzchnię w poszukiwaniu rozwiązań. Jest to rodzaj prostej gry, ale możesz spróbować zagrać w tę Xbox Game Pass w listopadzie 2022 roku, jeśli lubisz grać w gry 2D. Aby odkryć długo skrywane tajemnice tego obcego świata, musisz walczyć z dziwacznymi i silnymi potworami, eksplorować kręte lochy oświetlone jedynie bioluminescencyjną roślinnością i uczyć się nowych umiejętności.

Gracze będą mogli odkrywać kręte tunele obcych i dawno opuszczone laboratoria w rozległym, pięknie ilustrowanym świecie 2D inspirowanym Metroidvanią, wypełnionym tajnymi komnatami i nawiedzającą historią.Źródło : https://www.techgenyz.com/2022/10/30/best-xbox-game-pass-games-november-2022/