Oszczędzaj swoje monety dzięki tym darmowym grom na swoim komputerze – Film Daily


Wraz z pojawieniem się nowych konsol, takich jak PlayStation 5 i grafiki w grach, która dorównuje jakości przebojowego CGI, może być kuszące, aby myśleć, że najnowsze i największe gry wideo są z natury najlepsze. Jednak z systemami, które czasami kosztują mniej więcej tyle samo, co miesięczny czynsz, i grami za 60 dolarów za sztukę, najnowsza technologia gier może nie być dostępna dla większości.

Na szczęście na Twoim komputerze jest dostępnych za darmo mnóstwo wysokiej jakości i ciekawych gier. Ponieważ gry w różnych stylach i gatunkach są dostępne do pobrania lub grania w przeglądarce, dlaczego nie chwycić kilku groszy i spróbować? Dodatkowo, niektóre z nich dadzą ci nostalgię za graniem w gry w szkolnym laboratorium komputerowym, kiedy miałeś odrabiać pracę domową.

Strzelanki FPS

W tym klasycznym trybie dostępnych jest wiele darmowych gier online, oferujących różnorodne style i fabuły. Wydany w marcu tego roku, Zaciągnięty oferuje doświadczenie podobne do Pole walki franczyzowa.

Miłośnicy historii pokochają tę grę, ponieważ masz szansę dowodzić eskadrą żołnierzy w niektórych z najbardziej znanych bitew II wojny światowej. W przeciwieństwie do innych gier wojennych, takich jak Call of Duty, jeśli zginiesz w akcji, przełączysz się na kontrolowanie innego żołnierza w swojej jednostce.

Jeśli futurystyczna estetyka jest bardziej Twoim klimatem, nie szukaj dalej niż Splitgate: Arena Warfare. Ta taktyczna strzelanka drużynowa została stworzona przez niektórych ludzi, którzy pracowali nad Halo 3, a obie gry mają ze sobą wiele wspólnego. Wygląd graczy i pola bitwy są nawet podobne.

Gdzie Splitgate wyróżnia się możliwościami współpracy, umożliwiając graczom korzystanie z plecaków odrzutowych i portali do opracowywania planów zwycięstwa.

Gry fabularne

Czasami określany w tym kontekście jako gry online masowo wieloosobowe, gatunek ten pozwala graczom zamieszkać w ogromnym i ciągłym otwartym świecie, często jako fantastyczne istoty. Niektóre z najbardziej znanych i popularnych darmowych gier na PC to MMORPG, takie jak Runescape oraz World of Warcraft.

Jeśli chcesz zagrać w nowszą grę RPG, śmiało sprawdź Wojny Gildii 2. Ta gra spełnia elementy fantasy, które są powszechne w wielu tego typu grach, ze stworzeniami takimi jak ogry i wyszukanymi zbrojami i mieczami.

Jednakże, Wojny Gildii 2 indywidualizuje się na tle innych podobnych gier MMORPG dzięki interaktywnej historii. Gracze mają do wyboru zadania, które zmienią trajektorię ich rozgrywki w zależności od tego, co zdecydują się zrobić.

Istnieją również opcje dla tych, którzy są zainteresowani grą RPG, ale mogą nie chcieć wszystkich pułapek świata fantasy. Jedną z najlepszych darmowych gier na PC, która pasuje do tego opisu jest World of Warships. Chociaż ta gra RPG jest podobna do Świat czołgów, to rozgrywka jest znacznie bardziej metodyczna. Zamiast polegać na wojnie berserków, gracze w World of Warships potrafią wykorzystać swój intelekt do wytyczenia najlepszej drogi do wygranej.

Platformówki

Dla graczy, którzy pragną bardziej retro w swoich darmowych grach na PC, gry platformowe są satysfakcjonującą opcją. Jeden z najpopularniejszych gatunków gier dla niezależnych twórców, oferuje niezliczone światy zabawy dostępne do eksploracji za pomocą platformówek.

Wyraźny przykład nostalgii oferowanej przez gry platformowe, Musisz wygrać grę sprawi, że poczujesz się, jakbyś cofnął się w czasie. Ta gra zawiera klasyczne tropy platformowe polegające na unikaniu pułapek w poszukiwaniu ukrytego skarbu. To, co naprawdę daje tej grze wrażenie, to fakt, że gracze mogą zdecydować się na oglądanie rozgrywki w czterokolorowej grafice CGA.

Fani sławnych Super Mario franczyza pokocha Super Mario XP, hołd wydany w 2003 roku. Jeszcze lepsze jest to, że ta gra zawiera również aspekty z Castlevania. Gracze mogą grać jako Mario lub Luigi i używać bumerangów i młotów, aby odpierać wrogów i poruszać się po różnych poziomach. Ta darmowa gra na PC to świetna zabawa dla wszystkich grup wiekowych. Mamo mio!

Chociaż nie omówiliśmy wszystkich rodzajów gier dostępnych za darmo na PC, są to świetny początek dla graczy, którzy chcą zawęzić budżet. Internet jest pełen zabawnych i ekscytujących gier każdego gatunku, dostępnych bezpłatnie. Jaka jest twoja ulubiona gra, która jest darmowa na PC? Daj nam znać w komentarzach!Source : https://filmdaily.co/gaming/new-free-pc/