Operacje świąteczne World of Tanks 2023 [EXCLUSIVE]


W tym miesiącu jedna z największych franczyz gier wideo zorganizowała jeden z największych hollywoodzkich zespołów, z Świat czołgów po raz pierwszy łączy kultowe gwiazdy kina akcji Arnolda Schwarzeneggera i Millę Jovovich. A czy jest lepszy sposób na zrobienie tego niż na tegoroczne wakacje Operacje świąteczne 2023 wydarzenie!


Ostatni rok Ocena ekranowa mógł porozmawiać na wyłączność ze Schwarzeneggerem o dołączeniu Świat czołgów w przypadku pierwszych Operacji Świątecznych i Operacji Świątecznych 2023 zespół (i zespół!) powiększył się jeszcze bardziej. Pomyśleliśmy więc, że fajnie byłoby ponownie porozmawiać z Arnoldem Schwarzeneggerem jako trochę ekskluzywny północnoamerykański, porozmawiać o tegorocznych wydarzeniach Operacji Świątecznych, pracować z Millą Jovovich, o jego własnym prawdziwym czołgu (którym jeździliśmy w wcześniej!) i oczywiście jego nowy, potężny czołg w grze, który pomógł zaprojektować!

EKRAN WIDEO DNIA

Powiązane: Ekskluzywny wywiad z Arnoldem Schwarzeneggerem dla World of Tanks Holiday Ops 2022

Operacje świąteczne działają teraz do 9 stycznia 2023 r. na PC i według nieco innych harmonogramów dla Nowoczesna zbroja wersja konsolowa i World of Tanks Blitz na komórce. Gracze mogą znaleźć Arnolda i Millę w garażu, których można zwerbować do załóg czołgów, a oni przydzielą wyzwania i zadania, a jeśli je ukończą, nagrodzą Arniego i Millę elementami personalizacji, takimi jak skórki czołgów, emblematy tematyczne, inskrypcje, oznaczenia i dowódcy. Podkłady głosowe Milli i Arnolda są dostępne w World of Tanks na PC i konsole.


Nasz wywiad z Arnoldem Schwarzeneggerem dla Holiday Ops 2023

Arnold pomógł zaprojektować ten M47 Patton „Iron Arnie” z większym działem głównym

Screen Rant: W zeszłym roku rozmawialiśmy o współpracy z World of Tanks przy specjalnym wydarzeniu świątecznym, a ten rok wydaje się większy! Jakie są największe zmiany w Holiday Ops 2023?

Od razu przychodzą mi na myśl dwie ważne rzeczy. Po pierwsze, rodzina Operacji Świątecznych powiększyła się w tym roku, ponieważ Milla Jovovich wchodzi na pokład, aby przynieść jeszcze więcej radości. Po raz pierwszy pracowałem z Millą przy jakimkolwiek projekcie i było fantastycznie. Jest totalną profesjonalistką i ikoną. Po drugie, w tym roku wydarzenie Holiday Ops obejmuje całe uniwersum World of Tanks. Jeśli jesteś zawsze w ruchu, dostępna jest wersja mobilna (World of Tanks Blitz), jeśli siedzisz na kanapie, możesz grać na konsoli (World of Tanks Modern Armor), a jeśli jesteś fanem fajnej grafiki – wersja na PC jest zawsze do Twojej dyspozycji. Każda wersja gry będzie miała coś specjalnego, ale możesz liczyć na to, że wszystkie będą wypełnione mnóstwem prezentów i nagród ode mnie i Milli.

To świąteczne wydarzenie w World of Tanks debiutuje po raz pierwszy na wszystkich platformach, docierając do graczy każdego typu. Co macie nadzieję, że otrzymają oni z tegorocznych Operacji Świątecznych?

Przy tak wielu możliwościach naprawdę mam nadzieję, że gracze będą mieli szansę wypróbować je wszystkie. Każdy z nich ma coś wyjątkowego i specjalnego na swojej platformie. Gracze World of Tanks mają w tym sezonie wiele wyzwań i wiem, że ci solidni czołgiści nigdy nie cofną się przed wyzwaniem.

Arnold Schwarzenegger Milla Jovovich Tylko w World of Tanks Holiday Ops 2022
EKSKLUZYWNIE: Arnold Schwarzenegger i Milla Jovovich za kulisami World of Tanks: Holiday Ops 2023

Czy możesz opowiedzieć o swoich doświadczeniach z pierwszą pracą z Millą Jovovich?

To było fantastyczne! Ona jest taką świetną aktorką. Prawdziwy drań.

Jaki jest najlepszy element personalizacji Arnolda Schwarzeneggera, który gracze powinni spróbować odblokować?

Dla mnie najlepszym przedmiotem kolekcjonerskim Arnolda jest mój ekskluzywny kamuflaż czołgu.

Czy możesz nam powiedzieć, jaka jest twoja ulubiona linia dialogowa nagrana dla twojej postaci w grze?

Kilka z moich ulubionych to: „Twoja przyszłość jest ustalona”, „Powiedziałem ZATRZYMAJ!”, „Jedź dalej!”, „Tutaj przydaje się mój talent kulturystyczny”. Uwielbiam wchodzić do kabiny dźwiękowej i po prostu dobrze się bawić!

Wywiad z Arnoldem Schwarzeneggerem Wyłącznie w World of Tanks Holiday Ops 2022
Arnold Schwarzenegger rozmawia wyłącznie z Screen Rant na Holiday Ops 2023!

Jakie są twoje własne tradycje świąteczne i czego osobiście oczekujesz w 2023 roku?

Co roku na Boże Narodzenie staram się, aby moje przyjaciółki i rodzina dostały dużo prezentów. Czasami dostaję prezenty dla ponad 100 osób! Najlepszą częścią Bożego Narodzenia jest zawsze dawanie czegoś od siebie i cieszę się, że mogę to robić. Nie mogę się również doczekać spędzenia dużo czasu z moimi dziećmi i dwójką wnuków w tym roku, to naprawdę niesamowite, jak szybko dorosły.

Lata temu zabrałeś nas na przejażdżkę swoim własnym prawdziwym czołgiem Ostatni bastionnadal nim jeździsz?

Oczywiście! Jest zaparkowany na Melody Ranch i nadal nim jeżdżę, czasami dla zabawy, ale głównie po to, by zebrać pieniądze dla After-School All-Stars, mojej ogólnokrajowej organizacji charytatywnej, która zapewnia programy pozalekcyjne dla prawie 100 000 dzieci w 13 stanach. bezpieczne miejsce do nauki i rozwoju między 15:00 a 18:00 po wyjściu ze szkoły, ale zanim rodzice wrócą do domu. UWIELBIAM jeździć nim w szczytnym celu.

Tegoroczne wydarzenie Operacji Świątecznych przedstawia M47 Iron Arnie, czołg, który pomogliście zaprojektować. Co możesz nam o tym powiedzieć? Czy to najlepszy pojazd w grze?!

Naprawdę uwielbiam to, jak mój czołg M47 Iron Arnie sprawdził się w grze. Opiera się na M47 Patton, ale ma większe działo, wzmocnioną opancerzoną wieżę i metalowe wzmocnienia dla dodatkowej wytrzymałości.

Gdybyś mógł wybrać czołg dla swoich najbardziej ukochanych postaci (Holender z Predatora, T-800 itp.), jak myślisz, którymi by jeździli?

Cóż, myślę, że Dutch chciałby czegoś bardziej skradającego się, T-800 miałby największy, najgorszy czołg, bardzo futurystyczny, i myślę, że John Kimble z Kindergarten Cop miałby najbezpieczniejszy czołg dla dzieci.

Obejrzyj zwiastun Operacji świątecznych 2023

World of Tanks: Operacje świąteczne 2023 jest obecnie w toku i potrwa do 9 stycznia 2023 r. na PC.

Więcej informacji na stronie worldoftanks.com.Źródło : https://screenrant.com/arnold-schwarzenegger-interview-world-of-tanks-holiday-ops-2023/