Oh Mein Gott, Arnold Schwarzenegger jest w World of Tanks [Update]


Och, Mein Gott! Ze Terminator jest w ze Świat czołgów!

Zgadza się, ludzie. Crossovery Wargaming wciąż się pojawiają, ale tym razem w postaci samego wielkiego człowieka. Świat czołgów udostępnił zwiastun niecierpliwie oczekiwanego świątecznego wydarzenia Operacje Świąteczne 2022, w którym pojawi się kultowy bohater akcji i były gubernator Arnold Schwarzenegger. To nie pierwszy raz, kiedy Arnie zagłębił się w świat gier, a także nie pierwszy raz, kiedy współpracuje z zespołem Wargaming, występując na imprezie dla Świat czołgów w 2018 roku, gdzie siłacze próbowali ustanowić rekord świata w najszybszym uciągu 10-metrowego czołgu.

Zwiastun opowiada historię Małego Johnny’ego i jego listu, który nie został dostarczony przez prawie 30 lat. Mimo że od wysłania minęły już trzy dekady, Arnold otrzymuje wiadomość i dokładnie wie, co musi zrobić: dostać się do swojej kotlety i odwiedzić Małego Johnny’ego.

W oświadczeniu z komunikatu prasowego Wargaming Schwarzenegger wyraził swoje podekscytowanie wydarzeniem.

„Współpraca z zespołem Wargaming nad tym specjalnym wydarzeniem była wspaniałym doświadczeniem i wiem, że jest to coś, co sprawi, że gracze będą podekscytowani. Mam długą historię z czołgami, ponieważ posiadam M-47 Patton, którym jeździłem w armii austriackiej, gdy miałem 18 lat, więc znam dreszczyk emocji związany z dowodzeniem tymi stalowymi bestiami! Po latach, kiedy moi przyjaciele na reddicie pytali mnie o World of Tanks, cieszę się, że w końcu możemy dać fanom partnerstwo, jakiego pragną. Zbliżają się Operacje Świąteczne, więc odłóż świąteczne ciastko i przygotuj się na pójście ze mną, jeśli chcesz rozprzestrzenić świąteczny nastrój w tym roku!”

Dobrze, jeśli wyczytasz to w jego głosie.

Ładowanie...

Błąd ładowania

Przez lata, Świat czołgów fora i media społecznościowe apelowały o włączenie Arniego do gry, więc może to być tylko ogłoszenie, na które czekało wielu fanów. Operacje Świąteczne to coroczne wydarzenie, które oczywiście odbywa się w każde Boże Narodzenie, podczas którego gracze mają za zadanie udekorować specjalną wioskę w grze świątecznymi ozdobami. Im więcej dodanych do wioski, tym więcej promieniuje świąteczna energia, co skutkuje świątecznymi gadżetami w grze dla graczy, którzy w niej uczestniczą.

To bardzo ekscytujące ogłoszenie dla Świat czołgów i fani Arnolda Schwarzeneggera i nie możemy się doczekać świętowania. Do zobaczenia na imprezie, Richter!

Aktualizacja 9 grudnia 14:00 AEDT – Jako świąteczny poczęstunek dla graczy Świat czołgów, gracze będą otrzymywać codzienne misje od Arniego od 9 grudnia do 10 stycznia. Jeśli pomyślnie ukończą wszystkie 27 misji, zostaną nagrodzeni Arniem jako dowódcą czołgu, wraz z narracją jego kultowych fraz! Sprawdź zwiastun poniżej.Source : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=72B03C20CAF64E8F99EADC3833AB064C&url=https%3A%2F%2Fwww.msn.com%2Fen-au%2Fnews%2Ftechandscience%2Foh-mein-gott-arnold-schwarzenegger-is-in-world-of-tanks-update%2Far-AARmqhq&c=17691412866018027186&mkt=fr-fr