Ogromna aktualizacja World of Tanks dodaje nowe czołgi i wiele więcej


Jeśli szukasz powodu, aby wrócić do gry Świat czołgównajnowszy Świat czołgów aktualizacja powinna dać ci potrzebne impulsy. Zawiera nową włoską gałąź czołgów, zbalansowanie pojazdów, które obejmuje dwa czołgi X poziomu, nową mapę, ulepszenia zbalansowania map, zmiany w dobieraniu graczy i wiele więcej. Ten Świat czołgów Aktualizacja nadchodzi w ślad za dwoma nowymi studiami deweloperskimi Wargaming, które zostaną otwarte w czerwcu, więc miejmy nadzieję, że takie duże łatki będą pojawiać się częściej. Spójrzmy na to, dobrze?

Czego mogę się spodziewać w nowym Świat czołgów aktualizacja?

Co ciekawe, najnowszą gałęzią czołgów dodaną do gry są włoskie niszczyciele czołgów. Składają się z sześciu możliwych do zbadania pojazdów od poziomu V do poziomu X, a każdy z czołgów „ma przyzwoity przedni pancerz i świetne kąty opuszczenia działa, idealne do walki na średnim lub krótkim dystansie”. Czołgi od VII do X poziomu są również wyposażone w „niezwykły” automat ładujący, więc koniecznie to sprawdź.

Jeśli chodzi o balans czołgów, dostosowano charakterystykę dwóch pojazdów X poziomu: Kranvagn i AMX M4 mle. Dostosowano również charakterystyki bojowe pojazdów Emil II, AMX 65 t, T29, M44, TVP VTU Koncept, CS-44 i wielu innych. W zależności od tego, jak czołgi radziły sobie na swoich poziomach, dostosowane czołgi otrzymały albo wzmocnienie, albo osłabienie, co dla niektórych powinno być ulgą, a dla innych prawdziwym koszmarem.

Najnowsza mapa, Posterunek, została dodana do bitew losowych. Łączy otwarte przestrzenie z ruinami miasta i okopami, a także placówką, co ma sens, biorąc pod uwagę, że tak nazywa się mapa. To dość atrakcyjna mapa z mnóstwem malowniczych scen do zobaczenia.

Możesz nawet docenić niektóre krajobrazy, gdy rozsadzasz czołgi na strzępy w nowym Świat czołgów aktualizacja.

W tym patchu zbalansowano łącznie 14 map, ale na sześciu wprowadzono największe zmiany: Berlin, Himmelsdorf, Pearl River, Murovanka, Redshire i Glacier. Na przykład na lodowcu dodano więcej osłon, aby wolniejsze pojazdy mogły wejść do bitwy, nie ulegając zniszczeniu. Inne mapy obejmują przeróbki osłon i innych obszarów, ulepszone przejścia i zmiany terenu.

Zgodnie z oczekiwaniami, nadchodzi również nowa przepustka bojowa, co oznacza, że ​​będzie można kupić siedem rzadkich pojazdów IX poziomu. Poprawiono również grafikę zniszczonych czołgów, którą będziecie mogli zobaczyć dla swoich nowych rzadkich czołgów, a także każdego innego pojazdu w grze. Zasadniczo tory będą wchodzić w interakcje z obiektami jako „niezależny model fizyczny”, więc powinieneś zauważyć zwiększony stopień realizmu, gdy jesteś w ruchu.

Jak zmienia się matchmaking w tym nowym? Świat czołgów aktualizacja?

Świetnie brzmi również ilość lekkich i kołowych czołgów, z którymi zmierzą się gracze. System losujący będzie teraz bardziej rygorystyczny podczas przydzielania tych typów czołgów lekkich do drużyn i „zawsze stara się zapewnić, aby obie drużyny miały identyczną liczbę czołgów lekkich w każdej bitwie”. Będzie limit jednego czołgu kołowego na drużynę, a w plutonie można umieścić nie więcej niż jeden czołg lekki/kołowy z poziomów VII–X. 3 działa samobieżne są teraz absolutnym limitem, który będzie dozwolony w grze, co powinno przynieść ulgę graczom takim jak ja, którzy ciągle są przez nich durni.

Jeśli chodzi o to, kiedy łatka będzie dostępna, będziesz musiał trochę poczekać. Serwery będą wyłączone między 15:30 a 9:00 czasu wschodniego, chociaż Wargaming nie podaje, czy jest to rano, czy po południu. Wystarczy jednak powiedzieć, że jutro przez kawałek dnia będziesz bezczynny.

Chociaż nie jest to świetne, jeśli marzycie o czołgach w akcji, gracze z kontami premium otrzymają dodatkowe 24 godziny czasu premium, aby zrekompensować okres konserwacji, co powinno zrekompensować opóźnienie.

Aby uzyskać więcej informacji na temat najnowszych Świat czołgów patch i wszystko, co wychodzi z Wargaming, bądźcie na bieżąco z TechRaptorem.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=630e653dd8b6451cb27f6981d96d40ca&url=https%3A%2F%2Ftechraptor.net%2Fgaming%2Fnews%2Fmassive-world-of-tanks-update-adds-new-tanks-map-battle-pass&c=1512516802486476436&mkt=fr-fr