Oferty z Katalogu Gold: Specjalne wydanie z okazji 20. rocznicy Call of Duty

Redukcje cen na gry! Oto najlepsze oferty na Xbox w tym tygodniu

Jeśli jesteś fanem grania i szukasz okazji, to jesteś we właściwym miejscu! W tym tygodniu na Xbox pojawiło się wiele obniżek cen na najpopularniejsze gry. Nie możesz ich przegapić! Przedstawiamy najlepsze promocje dostępne teraz na platformie Xbox.

2K Ball N 'Brawl Bundle – 75% rabatu
Ta niesamowita oferta obejmuje trzy popularne gry: 2K Ball N 'Brawl. Weź udział w ekscytującym balu i zmierz się w dynamicznych starciach na boisku. Nie przegap tej okazji!

Floor Bundle 4 in 1 – 70% rabatu
Ten pakiet zawiera cztery wspaniałe gry zręcznościowe, które przeniosą Cię do fantastycznego świata rozgrywki. Czekają na Ciebie niesamowite przygody i wiele godzin świetnej zabawy.

9 Monkeys Of Shaolin – 85% rabatu
Staw czoła wrogom na drodze do odzyskania utraconej honoru. Ta pełna akcji gra beat ’em up zapewni Ci niezapomniane przeżycia. Przygotuj się na walkę!

A Hat In Time – 50% rabatu
Ta urocza gra platformowa przeniesie Cię do magicznego świata pełnego kolorowych postaci i niezwykłych przygód. Zdobądź swój kapelusz przygody i wyrusz w niezapomnianą podróż.

A Kingdom for Keflings – 67% rabatu
Buduj swoje królestwo i zarządzaj Keflingami, małymi kreaturami gotowymi do pracy. Ta wciągająca strategia zapewni Ci wiele godzin rozrywki i zabawy.

A Way Out – 80% rabatu
Czy jesteś gotów na współpracę i ucieczkę z więzienia? Ta wspaniała gra kooperacyjna pozwoli Ci przeżyć emocjonującą przygodę i sprawdzić, czy potrafisz współpracować z innymi.

A World of Keflings – 67% rabatu
Przenieś się do magicznego świata Keflingów i pomóż im zbudować swój doskonały dom. Ta urokliwa gra sandbox zapewni Ci wiele możliwości i przyjemności.

ABZU – 65% rabatu
Wyrusz w podróż głęboko pod wodę i odkryj fascynujący świat oceanu. Ta piękna gra przygodowa z pewnością zachwyci Cię swoją atmosferą i wizualnymi efektami.

Ace Combat 7: Skies Unknown – Top Gun: Maverick Ultimate Edition – 80% rabatu
Stań za sterami potężnych myśliwców i wyrusz w niezapomnianą podróż w powietrzu. Ta emocjonująca gra symulacyjna przeniesie Cię do świata lotnictwa i adrenaliny.

Adventures of Chris – 75% rabatu
Wciel się w postać Chrisa i przeżyj niesamowite przygody w magicznym świecie. Ta urocza platformówka zachwyci Cię swoją grafiką i pełnymi humoru dialogami.

Aery – Calm Mind – 40% rabatu
Przygotuj się na chwilę relaksu i wyrusz w podróż do pięknych stref niebios. Ta relaksująca gra przy

Źródło : generacionxbox.com