Odkryj odnowę FV4005 na Tankfest 2024 w World of Tanks Blitz

Projekt Restauracji FV4005 ma na celu ożywienie historii wojennej

Odkryj wszystko na Tankfest 2024

World of Tanks Blitz zaprasza wszystkich miłośników czołgów do udziału w projekcie restauracji FV4005 w Muzeum Czołgów w Bovington. Projekt Restauracji FV4005, nowe przedsięwzięcie dla MMO dostępnego na różnych platformach, rozpocznie wysiłki mające na celu zachowanie części dziedzictwa brytyjskiej broni pancernej i zaprezentuje FV4005 na Tankfest z obietnicą wpłaty 20 000 funtów.

Zgodnie z tym wszystkim, World of Tanks Blitz wypuści skórkę „Kurnik”, aby pomóc Ci doposażyć swój czołg FV4005 w teamową grę akcji. Możesz zdobyć ten wyjątkowy gadżet od 27 czerwca do 3 lipca, i wszystko, co musisz zrobić, to zakończyć konkretne zadania przez siedem dni i osiągnąć łączne uszkodzenia wynoszące 100 000 punktów życia na poszczególnych etapach.

Tankfest 2024

Tankfest 2024 odbędzie się od 28 do 30 czerwca. Według Richarda Cutlanda, Szefa Relacji Militarnych w Wargaming, „Ten ekscytujący historyczny powrót FV4005 zdobył zainteresowanie i pasję naszej niesamowitej bazy graczy. Inwestując w te inicjatywy, World of Tanks pomaga zachować i podzielić się cenną wiedzą o wojnie czołgowej z entuzjastami, odwiedzającymi i przyszłymi pokoleniami.”

Ponadto, jeśli jesteś zainteresowany zdobyciem tematycznych gadżetów na Tankfest, możesz zajrzeć do oficjalnego sklepu World og Tanks, aby się nimi zaopatrzyć (lub lepiej rzecz ujmując, sprawdzić naszą listę kodów do wykorzystania w grze, aby dostać darmowe przedmioty!).

Teraz, jeśli chcesz dołączyć do zabawy, możesz to zrobić, sprawdzając World of Tanks Blitz w sklepie App Store oraz w Google Play Store. Jest to gra free-to-play z opcjami dokupienia przedmiotów w grze.

Możesz również dołączyć do społeczności obserwujących oficjalną stronę Facebook, aby być na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami, odwiedzić oficjalną stronę internetową po więcej informacji, lub rzucić okiem na załączony klip powyżej, aby poczuć atmosferę wydarzenia i zobaczyć wizualizacje.

Źródło : www.bing.com