Obchody Dnia Świętego Patryka rozpoczynają War Thunder, World of Tanks i Skyforge


Zastanawiam się, czy ktoś zdecyduje się podać powód specjalnej zawartości i darmowych gadżetów na Dzień Świętego Patryka. Zróbmy sobie trochę więcej wakacji, prawda?

  • Zaczynamy od wydarzeń World of Tanks i Shamrock Days dostępnych od teraz do 22 marca i przyniesiemy ograniczone czasowo bonusy XP, motywy i taktyczne misje bojowe oraz grę z ukrytymi skarbami.
  • Decyzja Skyforge, aby przenieść wydarzenie na temat szczęścia i krasnoludków, została włączona do tematu, z rzadkimi krystalitami przekształconymi w eteryczne koniczyny, które można zbierać i wydawać na tematyczne nagrody. Zbieranie tych koniczyn daje nam również szansę na zobaczenie, jak wypada Amulet Szczęścia, który jest przydatny w przygodach grupowych. Dobroci tej koniczyny można znaleźć dopiero 24 marca.
  • Po trzecie, War Thunder oferuje wyjątkową formę naklejek na nadchodzące trzy bitwy w pojeździe III ery od teraz do 20 marca. W rzeczywistości nie jest to świętowanie, ale daje odpowiednią nagrodę.

Oczywiście te trzy nie są jedynymi wydarzeniami z okazji Dnia Świętego Patryka. Jeśli czujesz się zielony, przejdź do naszego podsumowania poniżej.

Rozpoczynają się obchody Dnia Świętego Patryka w War Thunder, World of Tanks i Skyforge. Gamigo organizuje coroczne polowanie na padlinożerców w RIFT, Trove i Fiesta online i w mediach społecznościowych. Aktualizacja Temtems 1.3 wprowadza Dzień Świętego Patryka i trzy nowe tryby wyzwań. Fallen Earth Classic pokazuje, że impreza w Santa Fe pulsuje. PlanetSide 2 publikuje łatkę z okazji Dnia Świętego Patryka i kontynuuje badanie wydajności serwera. Troves St Patrick’s Day, przepraszamy za wydarzenie St Qubeslick, które zostało przywrócone do 20 marca. Źródła: World of Tankers, strona Skyforge, strona War Thunder.Źródło : https://game-news24.com/2023/03/17/the-celebrations-of-st-patrick-s-day-begin-with-the-war-thunder-world-of-tanks-and-skyforge/