Nowy sezon World of Tanks – Teenage Mutant Ninja Turtles Battle Pass

Nowa Przepustka Bojowa dla World Of Tanks z bohaterami Teenage Mutant Ninja Turtles!

Nowa Przepustka Bojowa TMNT

Firma Wargaming wypuściła zupełnie nową Przepustkę Bojową dla World Of Tanks, w której pojawią się Teenage Mutant Ninja Turtles. Odkryj trzy unikalne czołgi: Party Wagon, Shred Tread i Technodrome.

Nagrody ekskluzywne zawierają postacie z TMNT i przedmioty w tematyce bohaterów, ze zupełnie nowymi dialogami. Zapowiada się niesamowita przygoda!

Trzy unikalne czołgi

Przejdź przez Sezon i zdobądź nagrody inspirowane sagą TMNT, w tym stylami progresywnymi, ekipą Teenage Mutant Ninja Turtles oraz postaciami takimi jak Shredder, Bebop, Rocksteady i Krang jako członkowie załogi — z unikalnymi dialogami.

Czołgi w tym sezonie przybiorą wyjątkowy wygląd związanym z żółwiowatymi postaciami. Nie przegap szansy na zdobycie tych niesamowitych nagród!

Ekskluzywne nagrody

Specjalny pakiet dostępny dla czytelników Prime Gaming od 19 marca zawiera ekskluzywny styl Splinter Commander, dekorem tematycznym i specjalnym medalem. Bądź jednym z pierwszych, którzy go zdobędą!

Czy podoba Ci się ta nowa Przepustka Bojowa z Teenage Mutant Ninja Turtles? Podziel się swoją opinią na mediach społecznościowych i wspieraj naszą stronę, śledząc Bleeding Cool na Google News już dzisiaj!

Źródło : www.bing.com