Nowy sezon w grze 'World of Tanks’ inspirowany D-Day – przegląd i poradnik

Nowa kampania w grze World of Tanks

Dla wielu osób, które widziały zdjęcia inwazji w Normandii, jeden pojazd jest zauważalnie nieobecny na prawie wszystkich z nich: czołgi. Bardzo niewiele czołgów wylądowało na plażach w Normandii 6 czerwca 1944 roku, ale nie dlatego, że podjęto decyzję o ich powstrzymaniu. W rzeczywistości dziesiątki czołgów planowało dokonać desantów na plaże, ale spotkały je tragiczne konsekwencje” 29 amerykańskich czołgów desantowych „Donald Duck” próbowało wylądować na plaży w Omaha Beach, ale 27 z nich utracono w wyniku niespokojnego morza.

Kampania inspirowana dniem D

Teraz, ukochana gra wieloosobowa online „World of Tanks” ma nową, inspirowaną dniem D, kampanię prowadzoną do 4 lipca, która wrzuca graczy w alternatywną historię operacji Overlord. Gra nie mówi, że jesteś jednym z 27 czołgów straconych podczas prawdziwej inwazji, ale tak się czujesz, gdy lądujesz na silnie obstryżonej plaży Omaha Beach pod ogniem w pierwszym rozdziale kampanii.

Bunkry nadbrzeżne i niemieckie pantery atakują, gdy przedostajesz się w głąb lądu. Sztuczna inteligencja kontrolująca twoich sojuszników jest czasami zbyt agresywna, więc priorytetem jest osłona i maskowanie zamiast trzymania się wspólnie z innymi czołgistami. Brytyjskie Spitfire’y wchodzą do akcji, aby pomóc czołgom wezwać ogień, co stanowi hołd dla prawdziwej historii bitwy, w której sojusznicy odkryli, jak pomagać sobie nawzajem w usuwaniu niemieckich obron. „World of Tanks” obiecuje więcej momentów współdziałania broni w przyszłych rozdziałach.

Premium pojazdy na wygrane

Jeśli jesteś regularnym graczem „World of Tanks”, do zdobycia są 3 pojazdy premium dla tych, którzy grają w nową kampanię: brytyjski Churchill Crocodile, amerykański M4A3 Sherman i francuski Char de Transition, które wszystkie występują w historii. Planowane są dwa kolejne rozdziały, zaplanowane na 13 czerwca, które czerpią inspirację z operacji Overlord. Ta historia w grze jest dość luźna, skupiająca się znacznie bardziej na czołgach niż prawdziwych walkach. Sprawia to, że gry są bardzo ekscytujące, a dynamiczne walki „World of Tanks” i uwzględnienie słabych punktów są dobrym wprowadzeniem do tego, jak działały bitwy pancernych w czasie II wojny światowej.

Ogólnie przerwy od historii nie powinny zaniepokoić większości graczy, chociaż uważamy, że warto zauważyć, że załoga USS Frankford, która zapewnia ci wsparcie w pierwszym rozdziale, była o wiele odważniejsza i bardziej śmiała w rzeczywistości niż w grze.

USS Frankford i inne okręty marynarki wojennej zapewniają poważne wsparcie ogniowe z daleka graczowi, ale nadal musisz stoczyć walki wręcz z innymi czołgami, aby zwyciężyć. Wargaming.net, deweloper i wydawca „World of Tanks”, oferuje również wiele transmisji na żywo i innych wydarzeń z okazji 80. rocznicy D-Day, które mają odzwierciedlać realną historię tego dnia. Tak więc zwalczaj chorobę morską, wsiądź do 63 000 funtów stali i przemieszczaj się przez francuskie piaski, klify i farmy. Od Normandii do Berlina jest 700 mil, a wszyscy chcą zakończyć wojnę do Bożego Narodzenia.

Źródło : www.bing.com