Nowy Pasy Bitewne Teenage Mutant Ninja Turtles w World of Tanks

Nowa przygoda w świecie World of Tanks z Teenage Mutant Ninja Turtles!

World of Tanks – TMNT Battle Pass

Wargaming wypuściło zupełnie nowy Battle Pass dla World Of Tanks, który przynosi nowe treści z udziałem Teenage Mutant Ninja Turtles. Oprócz trzech unikalnych czołgów inspirowanych postaciami z kreskówki, gracze mogą się spodziewać nagród ekskluzywnych, nowych dialogów postaci oraz skórek tematycznych. To nie wszystko, bo już 6 marca rozpocznie się ta emocjonująca przygoda!

W ramach sezonu gracze będą mogli zdobywać nagrody zainspirowane sagą TMNT, w tym ekskluzywne wzory progresywne, drużynę Teenage Mutant Ninja Turtles, legendarną reporterkę April O’Neil oraz antagonistów jak Shredder, Bebop, Rocksteady i Krang jako członków załogi – z unikalnymi dialogami.

Trzy główne czołgi sezonu przemienią się w sposób niezwykły, aby odzwierciedlić ducha TMNT: czołg BZ-75 otrzyma nowy wzór „Shred Tread”, czołg Manticore zaprezentuje wzór „Technodrome”, a czołg TVP T 50/51 będzie pochwalić się wzorem „Party Wagon”. Do tego dostępne będą specjalne zestawy dla uczestników Battle Pass, w tym jeden z reporterką April O’Neil jako członkini załogi z unikalnymi dialogami.

Podsumowanie

Obecność Teenage Mutant Ninja Turtles w świecie World of Tanks przynosi nie tylko nowe czołgi i elementy kosmetyczne, ale także mnóstwo znanych postaci i nagród. Wszystko to dostępne przez ograniczony czas, z wieloma misjami i wyzwaniami, aby jeszcze bardziej wzbogacić rozgrywkę. Nie przegap tej okazji – dołącz do bitwy już teraz!

Źródło : www.bing.com