Nowy event w 'World of Tanks’ inspirowany D-Day. Odkryj historię i wygraj cenne pojazdy premium!

Nowa kampania inspirowana D-Day w grze „World of Tanks”

Dla miłośników gry wieloosobowej online „World of Tanks” trwa nowa kampania inspirowana D-Day, trwająca do 4 lipca. Wprowadza ona graczy w alternatywną historię Operacji Overlord.

Próbujesz wyładować się na mocno bronionej i zaminowanej plaży Omaha Beach pod ogniem wroga w pierwszym rozdziale kampanii. Pomimo trudności, Marynarka przybywa z pomocą, a twoje siły walczą się w górę klifów i dalej.

Wsparcie pancerników i ataki niemieckich czołgów

Podczas przemieszczania się w głąb lądu, bunkry nadbrzeżne i niemieckie czołgi atakują. Sztuczna inteligencja kontrolująca twoich sojuszników czasami jest zbyt agresywna, więc zwracaj uwagę na osłony i ukrycie, bardziej niż na trzymanie się wraz z innymi czołgistami.

Brytyjskie Spitfire’y włączają się, pomagając czołgom w wezwaniu ognia, nawiązując do prawdziwej historii bitwy, gdy sojusznicy odkryli, jak pomóc sobie nawzajem w eliminacji niemieckich obron. „World of Tanks” obiecuje więcej momentów związanych z bronią łączoną w przyszłych rozdziałach.

Premierowe pojazdy dla graczy

Dla regularnych graczy „World of Tanks” do zdobycia jest 3 pojazdy premium dla tych, którzy przejdą przez nową ścieżkę walki: brytyjski Churchill Crocodile, amerykański M4A3 Sherman i francuski Char de Transition, które są przedstawione w historii.

Dwa planowane rozdziały, zaplanowane na 13 czerwca, będą kontynuować tę ofertę D-Day, a wszystkie trzy czerpią inspirację z Operacji Overlord. Historia w grze jest dość luźna, bardziej skupiając się na czołgach niż na prawdziwych walkach.

Instrukcje i inspiracje związane z prawdziwą historią

Tutorial gry jest wystarczająco zabawny i ekscytujący, pełen informacji, które nowi gracze lub ci, którzy wracają, uznają za istotne. Obecni gracze „World of Tanks” prawdopodobnie mogą go pominąć.

Mimo odstępstw od historii, większość graczy nie powinna być zaniepokojona, chociaż warto zauważyć, że załoga USS Frankford, która zapewnia ci wsparcie w pierwszym rozdziale, była o wiele odważniejsza i śmielsza w rzeczywistości niż w grze.

Źródło : www.bing.com