Nowy dodatek w grze „World of Tanks” – D-Day! Odtwórz operację Overlord i zdobądź 3 pojazdy premium!

Dla każdego, kto kiedykolwiek widział zdjęcia inwazji w Normandii, jedno z pojazdów jest zauważalnie nieobecne na niemal wszystkich z nich: czołgi. Bardzo niewiele czołgów wylądowało na plażach w Normandii 6 czerwca 1944 roku, ale nie dlatego, że podjęto decyzję o ich powstrzymaniu. W rzeczywistości dziesiątki czołgów planowało dokonać desantu na plażach, ale spotkały je tragiczne konsekwencje – 29 amerykańskich amfibijskich czołgów „Donald Duck” próbowało wylądować na plaży Omaha, ale 27 z nich zostało zniszczonych przez burzliwe morze. (U.S. Coast Guard photo)

Nowa kampania w grze online „World of Tanks” inspirowana D-Day

Teraz, uwielbiana gra wieloosobowa online „World of Tanks” ma nową, inspirowaną D-Day kampanię, która trwa do 4 lipca i wrzuca graczy w alternatywną historię Operacji Overlord. Gra nie mówi, że jesteś jednym z 27 czołgów straconych podczas rzeczywistej inwazji, ale tak się czuje, gdy lądujesz na mocno umocnionej, intensywnie zaminowanej plaży Omaha pod ostrzałem w pierwszym rozdziale kampanii. (Spoiler: Bunkry nadmorskie wyłączają twojego dowódcę tuż po lądowaniu, a ty pozostajesz z kilkoma innymi czołgami, unikając ognia, omijając pola minowe i próbując zniszczyć bunkry. Na szczęście dla Ciebie, marynarka przychodzi z pomocą i twoja siła walczy sobie aż na klify i dalej.)

Bunkry nadmorskie i niemieckie czołgi atakują, gdy przedostajesz się w głąb lądu. Sztuczna inteligencja kontrolująca twoich sojuszników czasami jest zbyt agresywna, więc priorytetem jest osłona i maskowanie, a nie trzymanie się z innymi czołgistami. Brytyjskie Spitfire’y wchodzą do akcji, aby pomóc czołgom w wezwaniu ognia, co jest nawiązaniem do prawdziwej historii bitwy, gdy Sprzymierzeńcy zrozumieli, jak pomóc sobie nawzajem w oczyszczaniu niemieckich linii obronnych. „World of Tanks” obiecuje więcej momentów zbrojnej współpracy w kolejnych rozdziałach. Te siły morskie i powietrzne korzystają z SI, aby kierować swoimi ruchami, i radzą sobie dobrze w pierwszym rozdziale. (Photo courtesy of 'World of Tanks’)

Premiowe pojazdy dla graczy „World of Tanks”

Jeśli jesteś regularnym graczem „World of Tanks”, do zdobycia są 3 pojazdy premium dla tych, którzy grają w nową batalię: brytyjski Churchill Crocodile, amerykański M4A3 Sherman i francuski Char de Transition, które znajdują się w historii. Dwa zaplanowane rozdziały, zaplanowane na 13 czerwca, będą kontynuować tę ofertę z D-Day, a wszystkie trzy czerpią inspirację z Operacji Overlord. Ta historia w grze jest dość luźna, prezentując czołgi znacznie bardziej intensywnie niż rzeczywiste walki. Tworzy to bardzo ekscytujące gry, a dynamika walki „World of Tanks” i uwzględnienie słabych punktów dają dobry wstęp do tego, jak działały walki pancerno-zbrojne podczas II wojny światowej. W związku z tym warto przejść przez ogólny samouczek gry oraz samouczek dotyczący historii Operacji Overlord, aby zobaczyć, jak chronić swoje słabe punkty i wykorzystywać słabe punkty innych. (Photo courtesy of 'World of Tanks’)

Przerwy od historii nie powinny zbytnio zaniepokoić większości graczy, choć chcielibyśmy zaznaczyć, że załoga USS Frankford, która zapewnia Ci wsparcie w tym pierwszym rozdziale, była znacznie odważniejsza i bardziej śmiała w rzeczywistości niż w grze. (Photo courtesy of 'World of Tanks’)

USS Frankford i inne okręty marynarki dostarczają poważnego wsparcia ogniowego z dala dla gracza, ale nadal musisz stoczyć walkę wręcz z innymi czołgami, aby wygrać. Wargaming.net, deweloper i wydawca „World of Tanks”, oferuje także wiele transmisji na żywo i innych wydarzeń z okazji 80. rocznicy D-Day, które są oczekiwane, aby bliżej odwzorować prawdziwą historię tego dnia. Więc zwalczaj chorobę morską, wsiądź do 63 000 funtów stali i przemieść się po francuskim piasku, klifach i wioskach. Oddal się od Normandii do Berlina, a wszyscy chcą, aby wojna zakończyła się na Boże Narodzenie. Śledź najlepsze treści dotyczące rozrywki wojskowej, niezależnie czy szukasz wiadomości i rozrywki, myślisz o dołączeniu do wojska czy podążasz za życiem wojskowym i korzyściami, Military.com ma to wszystko dla Ciebie. Subskrybuj newsletter Military.com, aby otrzymywać wiadomości, aktualizacje i zasoby wojskowe bezpośrednio do swojej skrzynki odbiorczej.

Źródło : www.bing.com