Nowości w WoT Blitz: Zapomnij o historii i ciesz się grami wg serii Ninja Turtles, Star Trek i Mad Max

Gra World of Tanks Blitz: więcej niż historia w Grze

Dla nas coraz mniej chodzi o wydarzenia historyczne i takie rzeczy. Ogromny szacunek mam dla ofiar, które wnieśli Najwięksi Bohaterowie, za wszystkie rzeczy, które zrobili, byśmy tutaj byli. Wydaje mi się, że jako firma świetnie honorujemy te rzeczy z Warships and Tanks PC. Z Blitzem myślę, że nasza widownia jest bardziej podekscytowana – dla Generacji Z to nawet nie tylko ich dziadek. To jego ojciec lub dziadek właśnie walczyli wojnę. Staramy się przedstawić im rzeczy, które są bardziej w ich pamięci.

Wydarzenia i współprace

Mamy wydarzenia takie jak – mieliśmy niedawno wydarzenie z Wojowniczymi Żółwiątkami Ninja, które zakończyło się niedawno. Mamy kolejne wydarzenie Star Trek w lipcu. W sierpniu odświeżamy nasze Mad Games, która jest trochę naszym własnym światem Mad Maxa, tamtejsza postapokaliptyczna era z wszystkimi szalonymi czołgami wypunktowanymi. Zrobiliśmy to też z Korn. Jako stary gość żartuję z moim zespołem. Kiedy rozmawiamy o współpracy muzycznej z zespołem, którego nazwę rozpoznaję, mówię: „Poczekajmy, czy na pewno? Czy na pewno to jest to, czego chcemy? Nie jestem pewien, czy moje dzieci są tym zainteresowane.”

Różnice między World of Tanks Blitz a World of Tanks PC

Dla osób, które może nie zdają sobie sprawy, jak różna jest gra Blitz w porównaniu do World of Tanks PC – jeśli myśl o grze w czołgi brzmi jak zabawa, ale myśl o zanurzeniu się w historyczny okres II wojny światowej wydaje się mniej atrakcyjna, spróbuj Blitz. Możesz odkryć, że przemawia do Ciebie w sposób, w jaki tradycyjnie rozumieją World of Tanks może nie. Dla tych, którzy grali od dłuższego czasu i się od tego odwrócili, teraz to świetny moment, by wrócić i sprawdzić to. Wiele rzeczy zmieniło się w Blitzu od pięciu lat, dziesięciu lat. Dodatkowo mają mnóstwo nagród czekających na nich, gdy wrócą i zagrają.

Źródło : www.gonintendo.com