Nowości Game Pass na 10-17 grudnia: co dodano, plotki i inne materiały – plotki i doniesienia


Miniony tydzień, sprawdzona subskrypcja od 10 do 17 grudnia, nie stał się szczególnie interesujący. Wraz z wprowadzeniem usługi gier, wydano kilka nowych produktów. O ile w zeszłym tygodniu grupa Xbox nie ogłosiła gier do Game Passa na drugą połowę miesiąca, ogłoszenia można spodziewać się przed początkiem przyszłego tygodnia. Porozmawiajmy o ciekawych nowościach z Game Pass na ten tydzień, bo nie było ich zbyt wiele.

Nowości w Game Pass w tym tygodniu.

Tylko 3 gry zostały dodane w tym tygodniu do subskrypcji Game Pass.

Otrzymasz Wytwarzanie Eliksirów Życia Odurzającego Tęczowego Billy’ego, Klątwę Lewiatana.

Wszystkie trzy gry są dostępne na PC i Xboksie. Warto powiedzieć, że wszystkie 3 gry zasługują na uwagę i są naprawdę ciekawymi indywidualnościami ze swojego gatunku. Przypominamy jednak, że High on Life nie ma lokalizacji w języku rosyjskim.

Hot Wheels Unleashed pojawiło się w tym tygodniu w abonamencie Game Pass, ale zniknęło. Częściej rozmawialiśmy o tym tutaj.

Gracze nie mogą wygrywać nagród.

W tym tygodniu Game Pass przyciągnie wiele bonusów dla Riot Games:

Wszyscy wolni agenci, wszyscy przyszli agenci do dnia premiery + 20 lat nowego doświadczenia.League of Legends. Wszystkich 160 wydanych mistrzów i przyszłych mistrzów od dnia premiery + 20 dodatkowych punktów doświadczenia.Lonelyse. Wszystkie karty z zestawu podstawowego. Taktyka Teamfight. Rzadki awatar 1. gwiazdki Małej Legendy + 4 skórki areny do kwietnia 2023 r., a potem 1 miesiąc rotacji.

Aby je zdobyć, musisz utworzyć połączenie między grami Xbox i Riot. W sumie gracze otrzymują ponad 1000 $ w samych bonusach w League of Legends.

Ponadto w tym tygodniu posiadacze Game Pass otrzymali rewelacyjną premię do World of Tanks, która bez abonamentu będzie kosztować 48,99 dolarów.

Ponadto do gry wszedł mały dodatek do gry GUNDAM EVOLUTION.

Nowe gry w Game Pass.

Kilka gier z kilkoma kopnięciami, które przygotowują się do gry w tym tygodniu, otrzymało wiadomość o zwolnieniu lub przełożeniu gry: (i) ta, w której musimy ponownie zamówić grę, z drugiej strony.

Inkulinati zostanie wydane w Game Pass we wczesnym dostępie 31 stycznia. Infinite Guitars zostanie wydane w Game Pass na początku 2023 roku, a wcześniej planowano, że trafi do sprzedaży w grudniu.

Mamy trochę informacji na temat przepustki do gry i trochę więcej informacji o tym tygodniu na naszej stronie internetowej.Źródło : https://game-news24.com/2022/12/17/game-pass-news-for-december-10-17-whats-added-rumors-and-other-materials-rumors-and-reports/