Nowa współpraca TMNT World of Tanks Blitz w maju!

World of Tanks Blitz: Współpraca z TMNT

Wojownicy-większość muszkieterów w końcu mają pełną zbroję dzięki World of Tanks Blitz Teenage Mutant Ninja Turtles. Przygotuj się, by połączyć siły z tymi sentymentalnymi wojownikami przez cały maj, aby świętować turtle power, zwalczać złego Shreddera i oczywiście zdobywać niesamowite nagrody.

Operacja Cowabunga

Zachłanność 1 maja World of Tanks Blitz uruchamia „Operację Cowabunga”, epickie wydarzenie 60-stopniowe z wężowymi nagrodami, w tym awatarami graczy i skórkami czołgów przedstawiającymi Leonarda, Donatella, Rafaela i Michalanga. Jeśli pokonasz Shreddera, zdobędziesz legendarną skórę kamuflażową dla P.44 Pantera inspirowaną samym złoczyńcą.

Mieliśmy okazję porozmawiać z producentem World of Tanks Blitz, Ilją Batsianouskim, na temat decyzji o współpracy z TMNT. Założyliśmy, że sentymentalizm z dzieciństwa odegrał swoją rolę i powiedział nam: „Masz absolutną rację, że TMNT to bohaterowie z naszego dzieciństwa, i są nadal ogromnie popularni we wszystkich generacjach nawet dzisiaj. Kiedy odkryliśmy możliwość współpracy i stworzenia czegoś wyjątkowego z nimi, byliśmy absolutnie podekscytowani.”

Ekscytujące połączenie

Oprócz luźnego powiązania zbroi, które wcześniej stworzyliśmy, jesteśmy pewni, że większość osób nie pomyślałaby, aby połączyć TMNT z czołgami. Byliśmy ciekawi, jak zespół World of Tanks Blitz przekłada te tradycyjnie franczyzy bez czołgów na swoją grę. Batsianouski powiedział nam, „World of Tanks Blitz to zawsze 'odrobina szaleństwa.’ W naszej grze gracze mogą wyruszyć w przygody na pokładzie zwinnej czołgówki Dracula, objąć dowodzenie nieustępliwym Vindicatorem z uniwersum Warhammer 40k, lub sprawdzić swoją wytrzymałość w GroundTank inspirowanym światem Diuna: Część Druga. TMNT z pewnością wyznaczy swoją własną niszę w World of Tanks Blitz, ponieważ, most importantly, priorytety bezpieczeństwa, indywidualności i żywych doświadczeń.

‘Operacja Cowabunga’ rozpoczyna się 1 maja 2024 roku w World of Tanks Blitz na wszystkich platformach, w tym na iOS, Androidzie i Nintendo Switchu. Śledźcie Twitterowe strony Pocket Tactics, ponieważ w przyszłym tygodniu przeprowadzimy giveaway TMNT World of Tanks Blitz, którego nie chcecie przegapić.

Zobacz też

Sprawdź nasze relacje z Teenage Mutant Ninja Turtles Street Fighter: Duel Collaboration, aby znaleźć więcej źródeł turtle power. Alternatywnie, możesz przeczytać wszystko o wydarzeniu World of Tanks Dune Part Two, aby poczuć „odrobinę szaleństwa” gry.

Źródło : www.bing.com