Nowa kampania World of Tanks inspirowana Dniem D Genialna akcja na D-Day! Czytaj teraz.

Nowe szczegóły w grze sieciowej „World of Tanks” nawiązują do wydarzeń z D-Day

Taktyczne wyzwania D-Day w „World of Tanks”

Niemal bez wyjątku, jednego rodzaju pojazd brakuje na zdjęciach inwazji D-Day: czołgów. Praktycznie żaden czołg nie wylądował na plażach w Normandii 6 czerwca 1944 roku, ale nie dlatego, że zdecydowano się je zatrzymać. W rzeczywistości, dziesiątki czołgów planowało dokonać lądowań na plażach, ale spotkały je tragiczne konsekwencje” 29 amerykańskich czołgów desantowych „Donald Duck” próbowało wylądować na plaży Omaha, ale 27 z nich zostało straconych w burzliwych morzach.

Teraz, w uwielbianej grze wieloosobowej „World of Tanks”, trwa nowa kampania inspirowana D-Day, która trwa do 4 lipca i wprowadza graczy w alternatywną historię operacji Overlord. Gra nie mówi, że jesteś jednym z 27 czołgów utraconych w rzeczywistej inwazji, ale tak się czuje, kiedy lądujesz na intensywnie bronionej, zaminowanej plaży Omaha pod ogniem w pierwszym rozdziale kampanii.

Wspólne walki w „World of Tanks”

Bunkry nadmorskie i niemieckie pantery atakują podczas przedostawania się na ląd. Sztuczna inteligencja kierująca twoimi sojusznikami jest czasami zbyt agresywna, dlatego priorytetem jest szukanie osłony i maskowania się, a nie trzymanie się razem z innymi czołgistami.

Brytyjskie Spitfire’y pomagają czołgom w wezwaniu ognia, co jest hołdem dla prawdziwej historii bitwy, w której sojusznicy znaleźli sposób na wzajemne wsparcie w eliminacji niemieckich obron. „World of Tanks” obiecuje więcej wspólnych momentów walki z bronią w przyszłych rozdziałach.

zdjęcie czołgów World of Tanks

Jeśli jesteś regularnym graczem 'World of Tanks’, dostępne są 3 pojazdy premium dla tych, którzy przejdą nowy Battle Pass: brytyjski Churchill Crocodile, amerykański M4A3 Sherman i francuski Char de Transition, które pojawiają się w historii.

Historia w grze

Planowane są dwa kolejne rozdziały zaplanowane na 13 czerwca, a wszystkie trzy czerpią inspirację z operacji Overlord. Ta historia w grze jest dość swobodna, podkreślając czołgi znacznie bardziej niż rzeczywiste walki. Stwarza to bardzo ekscytujące gry, a dynamiczne walki i wykorzystanie słabych punktów w „World of Tanks” dają dobrą podstawę, jak działały bitwy pancernych w czasie II wojny światowej.

Dla większości graczy przerwy od historii nie powinny ich zbytnio niepokoić, choć czujemy potrzebę zwrócenia uwagi, że załoga USS Frankford, która cię wspiera w tym pierwszym rozdziale, była znacznie bardziej odważna i śmiała w rzeczywistości niż w grze.

Źródło : www.bing.com