Nowa kampania World of Tanks inspirowana D-Day! – Graj teraz!

Nowa kampania w grze World of Tanks oferuje graczom emocjonującą alternatywną historię operacji Overlord, inspirowaną wydarzeniami z D-Day. Gra nie mówi o tym, że jesteś jednym z 27 czołgów utraconych podczas prawdziwej inwazji, ale wciąż możesz poczuć to, lądując na ciężko bronionej, mocno zaminowanej plaży Omaha Beach pod ostrzałem w pierwszym rozdziale kampanii.

Rozdział 1: Desant na przeszkodzie

Plażowe bunkry wystrzeliwują na twojego komendanta w momencie lądowania, pozostawiając cię z kilkoma innymi czołgami, unikając ognia, omijając pola minowe i próbując zniszczyć bunkry. Na szczęście Marynarka wojenna przychodzi z pomocą, a twoja siła walczy się w górę klifów i dalej.

Bunkry nabrzeżne i niemieckie czołgi atakują, gdy przedostajesz się bardziej w głąb lądu. Sztuczna inteligencja kontrolująca twoich sojuszników jest czasami zbyt agresywna, więc priorytetem jest szukanie schronienia i kamuflażu.

Rozdział 2: Wspólne działania

Brytyjskie Spitfire’y wkraczają, aby pomóc czołgom wezwać ogień, co jest hołdem dla prawdziwej historii bitwy, gdzie sojusznicy zdołali wymyślić, jak sobie nawzajem pomóc w likwidacji niemieckich obron. Gra obiecuje więcej takich chwil wspólnego działania w przyszłych rozdziałach.

Jeśli jesteś regularnym graczem World of Tanks, możesz zdobyć 3 premium pojazdy, grając w nową passę bitewną: brytyjski Churchill Crocodile, amerykański M4A3 Sherman i francuski Char de Transition, które są protagonistami historii.

Rozdział 3: Historia wg. World of Tanks

Dwie zaplanowane części, rozpoczęte 13 czerwca, kontynuują ofertę D-Day, a wszystkie trzy czerpią inspirację z operacji Overlord. Historia w grze jest dość swobodna, koncentrując się bardziej na czołgach niż na realnej walce.

Wargaming.net, producent i wydawca World of Tanks, oferuje również wiele transmisji na żywo i innych wydarzeń z okazji 80. rocznicy D-Day, które przewiduje się, że będą wiernie odzwierciedlać prawdziwą historię tego dnia.

Źródło : www.bing.com