Nowa kampania w grze „World of Tanks” zainspirowana D-Day. Graj teraz!

Autorskie fabuły dostępne w grach są zazwyczaj inspiracją dla wielu graczy, jednak tym razem „World of Tanks” postanowił wyjść poza schematy. Nowa kampania gry, inspirowana D-Day, przenosi graczy w alternatywną historię Operacji Overlord. Gracze mogą wyobrazić sobie lądowanie na plaży Omaha, starając się przetrwać w ciężko skontrolowanej strefie pod ogniem wroga.

Tanki na plaży Omaha

Wydarzenia w grze są naprawdę emocjonujące, zwłaszcza gdy musisz unikać ognia przeciwnika, min i bunkrów nabrzeżnych. W tym pierwszym rozdziale kampanii do twojego wsparcia nadchodzi Marynarka Wojenna, która pomaga w zdobyciu klifu i podboju dalej.

Do pomocy przywołują je także brytyjskie Spitfire’y, które stanowią pewien element rzeczywistej historii bitwy. Kolejne rozdziały obiecują jeszcze więcej takich momentów zbrojnych, w których biorą udział zarówno oddziały morskie, jak i powietrzne.

Premie dla stałych graczy

Dla graczy, którzy regularnie uczestniczą w rozgrywce, „World of Tanks” przygotował 3 pojazdy premium do zdobycia za pomocą nowego Battle Pass. Do wyboru są brytyjski Churchill Crocodile, amerykański M4A3 Sherman i francuski Char de Transition, które odgrywają kluczową rolę w fabule gry.

Kolejne dwa rozdziały kampanii zaplanowane na 13 czerwca będą kontynuować historię D-Day, czerpiąc inspirację z Operacji Overlord. Fabuła gry jest luźno oparta na faktach historycznych, skupiając się bardziej na tankach niż na rzeczywistej walce. Daje to przemieszanieejnę rozgrywkę, a dynamika walk oraz wykorzystanie słabych punktów przeciwnika stanowią świetne wprowadzenie do tego, jak działały bitwy pancerniaków podczas II wojny światowej.

Przewodnik dla nowych graczy

Jeśli nie jesteś graczem od dawna, warto przejść przez samouczek gry i samouczek historii Operacji Overlord, aby poznać sposoby obrony swoich słabych punktów i wykorzystania słabości przeciwnika. To ważne informacje, które mogą pomóc ci odnosić więcej sukcesów w grze.

Źródło : www.bing.com