Nowa kampania w grze „World of Tanks” inspirująca się D-Day. Zdobądź nowe czołgi premium!

Nowa kampania w grze „World of Tanks” inspirowana D-Day działa aż do 4 lipca, rzucając graczy w alternatywną historię Operacji Overlord. Gra nie mówi, że jesteś jednym z 27 stratowanych czołgów podczas rzeczywistej inwazji, ale tak to się czuje, gdy lądujesz na ciężko bronionej, mocno zaminowanej plaży Omaha Beach.

Tańcząc z bunkrami

Bunkry nadbrzeżne i niemieckie pantery atakują, gdy przedostajesz się w głąb lądu. Sztuczna inteligencja kontrolująca twoich sprzymierzeńców jest czasami zbyt agresywna, dlatego priorytetem jest osłona i kamuflaż ponad trzymaniem się ze swoimi towarzyszami. Brytyjskie Spitfire’y wkraczają, aby pomóc czołgom wezwać ogień, co jest hołdem dla prawdziwej historii bitwy, w której sprzymierzeńcy znaleźli sposób, jak pomóc sobie w likwidacji niemieckich obron.

Przyszłość w grze

Jeśli jesteś regularnym graczem „World of Tanks”, nowa kampania oferuje 3 pojazdy premium dla tych, którzy ukończą nowy battle pass: brytyjski Churchill Crocodile, amerykański M4A3 Sherman i francuski Char de Transition, wszystkie przedstawione w historii.

Kolejne dwie zaplanowane rozdziały, przeznaczone na 13 czerwca, będą kontynuacją tej oferty D-Day, a wszystkie trzy czerpią inspirację z Operacji Overlord.

Tutorial gry

W sumie przerwy od historii nie powinny zbytnio przeszkadzać większości graczy, choć czujemy potrzebę zwrócenia uwagi na to, że załoga USS Frankford, która zapewnia ci wsparcie w tym pierwszym rozdziale, była w rzeczywistości znacznie odważniejsza i bardziej zuchwała niż w grze.

Wargaming.net, deweloper i wydawca „World of Tanks”, oferuje także wiele transmisji na żywo i innych wydarzeń z okazji 80. rocznicy D-Day, spodziewane jest, że dążą one do wiernego oddania prawdziwej historii tego dnia.

Źródło : www.bing.com