Nowa kampania w grze „World of Tanks” inspirowana D-Day. Zdobądź premium pojazdy!

Dla wszystkich, którzy kiedykolwiek widzieli zdjęcia inwazji w Normandii, jedno pojazd jest zauważalnie nieobecny na niemal wszystkich z nich: czołgi. Bardzo niewiele czołgów wylądowało na plażach w Normandii 6 czerwca 1944 roku, ale nie dlatego, że podjęto decyzję o ich wstrzymaniu. W rzeczywistości, kilkadziesiąt czołgów planowało dokonać lądowań na plażach, ale spotkały je tragiczne skutki” 29 amerykańskich amfibii „Donald Duck” próbowało wylać się na plaży w Omaha Beach, ale 27 z nich zostało stracone w wyniku gwałtownego morza.

Nowa kampania D-Day w grze World of Tanks

Gra wieloosobowa online „World of Tanks” ma teraz nową, inspirowaną D-Day kampanię trwającą do 4 lipca, która rzuca graczy w alternatywną historię Operacji Overlord. Gra nie mówi, że jesteś jednym z 27 zatopionych czołgów w rzeczywistej inwazji, ale tak się czuje, kiedy lądujesz na silnie opanowanej, silnie zaminowanej plaży Omaha Beach pod ostrzałem w pierwszym rozdziale kampanii. (Spoiler: Bunkry nadbrzeżne wyłączają twojego dowódcę zaraz po wylądowaniu, a ty pozostajesz z kilkoma innymi czołgami, unikając ognia, unikając pól minowych i próbując wyeliminować bunkry. Na szczęście dla ciebie Marynarka wchodzi na pomoc, a twoja siła pokonuje się wspinając się na klify i dalej.)

Współpraca z lądowym bunkrami i niemieckimi czołgami

Bunkry brzegowe i niemieckie czołgi atakują, gdy zagłębiasz się w głąb lądu. Sztuczna inteligencja kontrolująca twoich sojuszników jest czasami nadmiernie agresywna, więc priorytetem jest osłona i maskowanie, a nie trzymanie się z innymi czołgistami. Brytyjskie Spitfire’y wkraczają, by pomóc czołgom wezwać ogień, co jest ukłonem w stronę prawdziwej historii bitwy, gdzie prawdziwi sojusznicy nauczyli się pomagać sobie nawzajem w eliminacji niemieckich obron. „World of Tanks” obiecuje więcej chwil użycia broni wspólnego przeznaczenia w przyszłych rozdziałach. Te siły morskie i powietrzne korzystają z SI do prowadzenia swoich ruchów, i radzą sobie dobrze w pierwszym rozdziale.

Premiowe pojazdy w grze World of Tanks

Jeśli jesteś regularnym graczem 'World of Tanks’, istnieją 3 premiowe pojazdy do zdobycia dla tych, którzy biorą udział w nowym battle pass: brytyjski Churchill Crocodile, amerykański M4A3 Sherman i francuski Char de Transition, które są prezentowane w historii. Planowane są dwa kolejne rozdziały, zaplanowane na 13 czerwca, i wszystkie trzy czerpią inspirację z Operacji Overlord. Ta historia w grze jest dość swobodna, skupiając się znacznie bardziej na czołgach niż rzeczywiste walki. Sprawia to, że gry są bardzo ekscytujące, a dynamiczne walki i wykorzystanie słabych punktów w „World of Tanks” dają dobrą podstawę, jak działały bitwy pancerne podczas II wojny światowej. Warto przejść przez samouczek gry oraz samouczek z historii Operacji Overlord, aby dowiedzieć się, jak chronić swoje słabe punkty i wykorzystywać słabe punkty innych.

Podsumowanie

Przerwy od historii nie powinny zbytnio razić większości graczy, jednak musimy zauważyć, że załoga USS Frankford, która udziela ci wsparcia w tym pierwszym rozdziale, była o wiele odważniejsza i odważniejsza w rzeczywistości niż w grze.

USS Frankford i inne okręty Marynarki Wojennej zapewniają poważne wsparcie ogniowe z dala dla gracza, ale nadal musisz stoczyć walki wręcz z innymi czołgami, aby wygrać. Wargaming.net, deweloper i wydawca gry „World of Tanks,” oferuje również wiele transmisji na żywo i innych wydarzeń, aby uczcić 80. rocznicę D-Day, które są oczekiwane, że będą blisko opierać się na rzeczywistej historii tego dnia. Więc zwalczać chorobę morską, wsiadaj do 63 000 funtów stali i przemieść się po francuskich piaskach, klifach i polach. To 700 mil od Normandii do Berlina, a wszyscy chcą zakończyć wojnę do Bożego Narodzenia.

Źródło : www.bing.com