Nowa kampania w grze „World of Tanks” inspirowana D-Day. Zdobądź premium czołgi!

Kampania „World of Tanks” inspirowana D-Day:

Zarys fabuły

W grze online typu multiplayer „World of Tanks” trwa nowa kampania inspirowana D-Day, trwająca do 4 lipca. Gracze zostają wcieleni w alternatywną historię operacji Overlord. Choć sama gra nie mówi, że należysz do tych 27 czołgów straconych podczas inwazji, to jednak tak się czuje, gdy lądujesz na silnie bronionej i zaminowanej plaży Omaha pod ostrzałem w pierwszym rozdziale kampanii.

To nowa, ekscytująca gra

Bunkry nadbrzeżne i niemieckie pancerne jednostki atakują, gdy zmierzasz w głąb lądu. Sztuczna inteligencja sterująca twoimi sojusznikami czasem jest zbyt agresywna, dlatego warto skupić się na osłonie i maskowaniu, zamiast trzymać się z innymi pancerniakami. Brytyjskie Spitfire’y wskakują do akcji, aby pomóc czołgom w wezwaniu ognia wsparcia, co jest nawiązaniem do prawdziwej historii bitwy, w której Sojusznicy pokazali, jak można sobie nawzajem pomagać w likwidacji niemieckich obron.

Gracze „World of Tanks” mogą zdobyć 3 pojazdy premium za pomocą nowego przepustki walki: brytyjskiego Churchill Crocodile, amerykańskiego M4A3 Shermana i francuskiego Char de Transition, które wszystkie są obecne w fabule. Warto zapoznać się z ogólnym samouczkiem gry i samouczkiem dla kampanii Operation Overlord, aby dowiedzieć się, jak chronić swoje słabe punkty i wykorzystać słabe punkty przeciwników.

Wartościowe premie dla graczy

Chociaż przerwy od historii nie powinny martwić większości graczy, zwracamy uwagę, że załoga USS Frankford zapewniająca wsparcie w pierwszym rozdziale była o wiele bardziej odważna i dzielna w rzeczywistym życiu niż w grze.

Wargaming.net, deweloper i wydawca „World of Tanks”, oferuje również wiele transmisji na żywo i innych wydarzeń z okazji 80. rocznicy D-Day, które mają się zgadzać z realną historią dnia.

Źródło : www.bing.com