Nowa kampania w grze „World of Tanks” inspirowana D-Day. Zagraj teraz!

Nowe wydarzenie w grze „World of Tanks” inspirowane D-Day

Tajemnice D-Day w grze „World of Tanks”

Dla fanów gry wieloosobowej online „World of Tanks” jest nowa kampania inspirowana D-Day, która trwa do 4 lipca. Wprowadza ona graczy w alternatywną historię Operacji Overlord. Gra nie mówi, że jesteś jednym z 27 zniszczonych czołgów podczas prawdziwej inwazji, ale tak się czuje, kiedy lądujesz na mocno spornym, mocno zaminowanym plaży Omaha pod ogniem w pierwszym rozdziale kampanii.

Bunkry nadmorskie i niemieckie czołgi atakują, gdy penetrujesz w głąb lądu. Sztuczna inteligencja kontrolująca twoich sojuszników jest czasami zbyt agresywna, dlatego warto skupić się na osłonie i maskowaniu ponad trzymaniem się z innymi czołgistami.

Premiowe pojazdy w grze „World of Tanks”

Jeśli jesteś regularnym graczem „World of Tanks”, możesz zdobyć 3 pojazdy premium dla tych, którzy przejdą nowy battle pass: brytyjski Churchill Crocodile, amerykański M4A3 Sherman i francuski Char de Transition, wszystkie zaprezentowane w historii.

Dwa zaplanowane rozdziały, zaplanowane na 13 czerwca, będą kontynuacją tej oferty D-Day, a wszystkie trzy czerpią inspirację z Operacji Overlord. Ta historia w grze jest dość swobodna, prezentując czołgi znacznie bardziej niż prawdziwe walki. To sprawia, że gry są bardzo ekscytujące, a dynamiczne walki w „World of Tanks” i uwzględnienie słabych punktów dają dobrą bazę, jak działały bitwy pancernych w czasie II wojny światowej.

Na tym wcale nie stanowi problemu dla większości graczy, choć warto zauważyć, że załoga okrętu USS Frankford, która zapewnia ci wsparcie w tym pierwszym rozdziale, była o wiele bardziej odważna i waleczna w rzeczywistości niż w grze.

Wargaming.net, twórca i wydawca „World of Tanks”, oferuje również wiele transmisji na żywo i innych wydarzeń z okazji 80. rocznicy D-Day, a spodziewane jest, że będą one ściśle trzymać się prawdziwej historii dnia.

Źródło : www.bing.com