Nowa kampania w grze „World of Tanks” inspirowana D-Day. Opanuj plażę Omaha i walcz o przetrwanie! (Zdjęcie dzięki 'World of Tanks’)

Nowa kampania „World of Tanks” inspirowana D-Day

Alternatywna historia Operacji Overlord w grze „World of Tanks”

Jedno z najbardziej znanych zdjęć inwazji w Normandii, aż na niekolejicznych one nie ma czołgów. Niewielu czołgów wylądowało na plażach Normandii 6 czerwca 1944 roku, ale nie było to wynikiem decyzji o ich pozostawieniu. W rzeczywistości kilkadziesiąt czołgów planowało przeprowadzić desant na plażach, ale spotkały je tragiczne konsekwencje” 29 amerykańskich czołgów amfibii „Donald Duck” próbowała wylądować na plaży Omaha, ale 27 z nich zaginęło w burzliwym morzu.

Teraz, uwielbiana gra wieloosobowa online „World of Tanks” ma nową kampanię inspirowaną D-Day, która trwa do 4 lipca, wrzucając graczy w alternatywną historię Operacji Overlord. Gra nie mówi, że jesteś jednym z 27 zaginionych czołgów w rzeczywistej inwazji, ale tak się czuje, gdy lądujesz w ciężko bronionej, mocno zaminowanej plaży Omaha pod ostrzałem w pierwszym rozdziale kampanii.

Walka w grze

Bunkry nadbrzeżne i niemieckie pantery atakują, gdy przedostajesz się w głąb lądu. Sztuczna inteligencja kontrolująca twoich sojuszników jest czasami zbyt agresywna, więc priorytetem jest osłona i ukrycie niż pozostanie z innymi czołgistami.

Premiowe pojazdy

Jeśli jesteś regularnym graczem 'World of Tanks’, czekają na Ciebie 3 pojazdy premium dla tych, którzy przejdą przez nowy podział bitew: brytyjski Churchill Crocodile, amerykański M4A3 Sherman i francuski Char de Transition, które wszystkie są przedstawione w historii.

Planowane są dwa kolejne rozdziały, zaplanowane na 13 czerwca, które będą kontynuowały tę ofertę D-Day, a wszystkie trzy czerpią inspirację z Operacji Overlord.

Podsumowanie

Wargaming.net, twórca i wydawca „World of Tanks”, oferuje także wiele transmisji na żywo i innych wydarzeń z okazji 80. rocznicy D-Day, a spodziewa się, że będą one ściśle trzymać się realnej historii dnia.

Źródło : www.bing.com