Nowa dostępna seria Girls und Panzer w World of Tanks! Dostępne nowe czołgi i postacie!

World Of Tanks to gra akcji online, w skupiająca się na grze zespołowej, poświęcona wojnie pancernej. Wyrusz do epickich bitew czołgów II wojny światowej z innymi stalowymi kowbojami z całego świata. Twój arsenał obejmuje ponad 150 pojazdów pancernych z Ameryki, Niemiec i Związku Radzieckiego, starannie odwzorowanych z zachowaniem dokładności historycznej.

Ponad 150 pojazdów pancernych do wyboru

Przejeżdżaj legendarnym czołgiem Tiger, wybierz szybki i furystyczny radziecki T-34, doskonal swoje umiejętności strzeleckie z amerykańskim 155 mm M40 Gun Motor Carriage, lub wypróbuj eksperymentalne/prototypowe maszyny, takie jak niemiecki potężny czołg Maus. Gracz może posiadać nieskończoną liczbę czołgów w „garażu”, a wszystkie maszyny można ulepszać na dziesiątki sposobów: lepsze wieże, podwozia, działa, silniki, radia, różne rodzaje amunicji, a także członków załogi czołgu można szkolić.

Girls und Panzer w World Of Tanks

Gracze World Of Tanks mają powód do radości, gdy hitem serialu anime Girls und Panzer wraca do gry, tym razem przynosząc jeszcze więcej treści do odkrycia. Od 16 maja do 31 maja, dowódcy czołgów będą mieli okazję wykorzystać umiejętności trzech renomowanych załóg. Legendarny Team-Ankou z Ōarai Girls’ High School dołącza do dwóch innych zespołów z innych szkół, w których szanowana jest sztuka sensha-dō: Kuromorimine Girls’ High School i Jatkosota High School. Oprócz Pz.Kpfw. IV Ausf. H Ankou, gracze będą mogli zdobyć nowe pojazdy Premium inspirowane uniwersum Girls und Panzer: Tiger II Kuromorimine oraz BT-42 Jatkosota HS.

Tiger II Kuromorimine zajmuje ważne miejsce w arsenałach sensha-dō Kuromorimine Girls’ High School. Jego straszliwa broń, zdolna do zadawania dewastujących obrażeń, oraz odporna zbroja sprawiają, że doskonale nadaje się do podejścia Nishizumi do tanków, z naciskiem na precyzyjne ataki i nieprzeniknioną obronę, w których Kuromorimine się wyróżnia. Tiger II był integralny dla postępu Kuromorimine w 63. Narodowym Turnieju Sensha-dō Liceum, a pod dowództwem Eriki Itsumi odegrał także dzielny epizod podczas porażki Kuromorimine z Ōarai w finale turnieju.

Kompaktowy BT-42 Jatkosota HS pomieści trzyosobową załogę: dowódcę Mikę, załadowywacza Aki i kierowcę Mikkę w drużynie sensha-dō Jatkosota High School. Najskuteczniejszy w walce przy podniosłym radosnym brzmieniu melodii kantele Säkkijärven Polkka, BT-42 wyróżnia się w walce wręcz, gdzie jego haubica dużego kalibru może naprawdę zabłysnąć. Chwila chwały BT-42 nadeszła podczas Bitwy o Ōarai, gdy jego zawieszenie Christie pozwoliło mu nadal jeździć nawet bez gąsienic i bohatersko zniszczyć pluton M26 Pershingów z drużyny uniwersytetu All-Stars.

Postacie Girls und Panzer na polu bitwy

Postacie z serii Girls und Panzer przynoszą swoje zacięte osobowości na pole bitwy, z dedykowanymi głosami oryginalnych aktorek głosowych. Obejmuje to cały zespół Team-Ankou z Ōarai Girls’ High School (Miho Nishizumi, Saori Takebe, Hana Isuzu, Yukari Akiyama i Mako Reizei), Erika Itsumi z Kuromorimine Girls’ High School, oraz zespół Jatkosota High School (Mika, Aki i Mikko). Gracze mogą przystać do swojego ulubionego lidera drużyny sensha-dō, ukończyć misje i rekrutować swoją ulubioną postać do dowodzenia swoimi pojazdami.

Dostęp do rozszerzonego zestawu elementów 2D

Czołgiści będą mieli dostęp do rozszerzonego zestawu elementów 2D do personalizacji, w tym emblematów, napisów i naklejek reprezentujących szkoły i zespoły z uniwersum Girls und Panzer, unikalnego stylu Ōarai, dwóch nowych stylów Kuromorimine i Jatkosota High School 2D oraz kolekcji naklejek w stylu chibi i pin-up przedstawiających liderów każdej ze szkół.

Dodatkowo, wszyscy czołgiści będą mogli uczestniczyć w specjalnych misjach, za które zostaną nagrodzeni różnymi przedmiotami z motywami GuP, w tym szczególnie pożądanymi, takimi jak dowódcy Miho, Mika i Erika. Gracze muszą tylko wybrać łańcuch misji bojowych dla dowolnego dowódcy, którego chcą otrzymać.

World Of Tanks jest dostępny na PS4, Xbox One i PC.

Źródło : www.bing.com