Nowa aktualizacja World of Tanks wprowadza losowe wydarzenia

World Of Tanks: Gra Akcji Związana z Wojną Pancerną

World Of Tanks to gra akcji wieloosobowa, skoncentrowana na wojnie pancernej, którą można grać w zespole. W rzeczywistość gra umożliwia wzięcie udziału w epickich bitwach czołgów z okresu II wojny światowej, wspólnie z innymi graczami z całego świata.

Twój potężny arsenał w World Of Tanks

Twoje zapasy obejmują ponad 150 pojazdów bojowych z Ameryki, Niemiec i Związku Radzieckiego, starannie odwzorowanych z historyczną dokładnością. Możesz prowadzić legendarny czołg Tygrys, wybrać szybki i zaciekły radziecki T-34, doskonalić umiejętności strzeleckie z amerykańskim 155mm M40 Gun Motor Carriage lub wypróbować eksperymentalne/prototypowe maszyny takie jak potworny niemiecki czołg Maus.

Gracz może mieć w „garażu” nieskończoną ilość czołgów, a wszystkie maszyny mogą być ulepszane na dziesiątki różnych sposobów: lepsze wieże, podwozia, działa, silniki, radiostacje, różne rodzaje amunicji. Ponadto członkowie załogi czołgu mogą również zdobywać poziomy.

Nowa funkcja w grze: Wydarzenia Losowe

World of Tanks z przyjemnością przedstawia nową funkcję rozgrywki: Wydarzenia Losowe, które stanowią ważny kamień milowy w rozwoju map gry. Wydarzenia losowe zostaną wprowadzone w nadchodzącej aktualizacji v1.23 i będą seria dynamicznych wydarzeń, które występują z określonymi prawdopodobieństwami na konkretnych obszarach czterech map: Himmelsdorf, Ruinberg, Prokhorovka i Safe Haven.

Każde zdarzenie znacząco zmieni teren każdej mapy i zapewni graczom nowe opcje taktyczne. Jest to duża zmiana, która otwiera nowe ścieżki dla pojazdów, tworzy nowe schronienie i zapewnia unikalne pozycje do strzelania.

Różnorodność wydarzeń losowych

Typ wydarzeń różni się w zależności od mapy. Na przykład na mapie Safe Haven, samolot rozbija się na dachu bunkra, powodując jego zawalenie i tworząc dodatkowe schronienie między bunkrem a przystanią.

Na mapie Himmelsdorf, parowóz zostaje trafiony przez nalot powietrzny w momencie opuszczania dworca kolejowego. Rozrzucone wagony służą jako dobre schronienie. Ponadto zestrzelony sterowiec zmienia krajobraz na placu centralnym i „Panzergasse”, tworząc zjazd z wzgórza do pozycji ciężkiego czołgu.

Na mapie Prokhorovka, samoloty rozbijają się w alei, paląc część krzaków i tworząc nowe schronienie.

Na koniec, na mapie Ruinberg następuje atak z powietrza, co tworzy dodatkowe przejście przez centrum bloków w mieście, tworząc nowy kierunek ataku.

World Of Tanks jest dostępny na PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X|S i PC.

Źródło : www.bing.com