Nowa aktualizacja w grze World of Tanks Blitz: 10 lat i wiele niespodzianek!

Wargaming’s World of Tanks Blitz celebrates its 10th anniversary

Od dziesięciu lat World of Tanks Blitz jest dostępny na platformach mobilnych, z trzema narodami i ośmioma mapami. Obecnie gra strategiczna militarna jest dostępna na wielu platformach, w tym PC, macOS i Switch, z pełnym cross-play i cross-progression. Ponadto zawiera ponad 500 czołgów, 11 trybów gry i ponad 30 map. Według statystyk Wargaming, grają w nią ponad 180 milionów osób.

Oczywiście, komunikat prasowy nie określa, czy to tylko liczba kont czy też brane są pod uwagę osoby posiadające więcej niż jedno konto.

Planowane wydarzenia na cześć jubileuszu

W honoer dziesiątej rocznicy, Wargaming planuje letnią zabawę. Na każdy miesiąc (czerwiec, lipiec i sierpień) deweloper ma coś zaplanowanego.

W czerwcu, gracze będą mieli szansę zdobyć nowy czołg VIII poziomu podczas wydarzenia urodzinowego, a także niektóre ulubione czołgi X poziomu. Będą mogli również odebrać specjalny kontener z czołgiem Blasteroid, motywem awatara i tłem profilu. Wystarczy zdobyć ten kontener przed 30 czerwca.

W lipcu, gracze mogą się spodziewać imprezy tematycznej kosmos, z powrotem „Cel: Pocisk Sheridan”. Będzie również specjalna współpraca z franczyzą filmową science fiction (obecnie nienazwaną).

Wreszcie, w sierpniu, event Mad Games powróci na dziesięć dni. Gracze będą mogli cieszyć się nagrodami za staż oraz otrzymać „całkowicie epicki (i tajemniczy)” prezent na zakończenie.

Źródło : www.bing.com