Niesamowity system gry „World of Tanks” imponuje detalem i realizmem

W przypadku niektórych graczy, gra wideo wymaga poziomu zaangażowania lub realizmu. Dlatego niektórzy ludzie skłaniają się ku symulatorom, a inni czasami ujawniają tajne informacje (ponownie i ponownie) w walkach o to, jak realistyczna jest gra. I to zaangażowanie w dokładność jest tym, co sprawia, że ​​system gry „World of Tanks” jest tak imponujący.

Impresywny system gry „World of Tanks”

Wideo opublikowane na platformie X przez użytkownika @Shaihuluddedune, pokazuje trzyosobową konfigurację gamingową. System gry jest tak szczegółowy, że obejmuje działającą działo czołgu. Cóż, w pewnym sensie. Jest tam zamocowane do biurka CO2, które zasila jedna osoba butelkami dwulitrowymi jako „amunicją”, a działo wyrzuca je z powrotem po każdej strzale. Jest to równie skomplikowane, co imponujące. Ktoś ewidentnie miał pomysł i zrealizował go. Nie jest jasne, czy którakolwiek z osób grających na wideo jest faktycznym członkiem załogi czołgu czy po prostu pasjonatem sprzętu wojskowego.

Imponujący zestaw gry „World of Tanks”, prowadzony przez zespół w Chinach, jest bardziej przestronny niż rzeczywisty czołg, ale ma kilka elementów, które pozwalają na udawanie obsługi części pancernej. Kierowca kontroluje czołg w grze za pomocą kierownicy połączonej z systemem gry. Obserwator celuje w działo za pomocą zestawu do wirtualnej rzeczywistości Oculus i obraca działo za pomocą korby. Kiedy nadejdzie czas strzału, dosłownie naciska duży czerwony przycisk i ekran telewizora, na który patrzą, pokazuje trafienie.

Jednak faktem jest, że centralnym punktem zestawu jest działające działo CO2. Ładowacz umieszcza świeżą butelkę z napojem gazowanym, działo „strzela” i wyrzuca „wydaną” skorupę. Następnie ją odrzuca i chwyta kolejną do nowej serii. Warto dodać, że większość używanych butelek to puste butelki Mountain Dew.

Źródło : www.bing.com