Niesamowity system gry do tanków „World of Tanks” z prawdziwym działem.

Nowości na temat World of Tanks – Polny symulator czołgów wywrze wrażenie

Impresywna instalacja gamingowa „World of Tanks”

Dla niektórych graczy gra wideo wymaga pewnego stopnia zaangażowania lub realizmu. Dlatego niektórzy ludzie skłaniają się ku symulatorom, a inni czasami przeciekają poufne informacje (raz za razem) w sporach dotyczących tego, jak dokładna jest gra w porównaniu do rzeczywistości. I to zaangażowanie w dokładność jest tym, co sprawia, że ta instalacja gamingowa „World of Tanks” jest tak imponująca.

Wideo opublikowane na X przez użytkownika @Shaihuluddedune pokazuje trójosobową instalację gamingową. Konstrukcja gamingowa jest tak szczegółowa, że zawiera działającą lufę czołgu. Cóż, przynajmniej trochę. Istnieje w niej zamontowany na biurku lufowy wyrzutnia CO2, do której jedna osoba wkłada butelki z dwoma litrami jako „amunicję”, a wyrzutnia wypuszcza je z powrotem po każdym wystrzale. Jest to zarówno skomplikowane, jak i imponujące. Ktoś wyraźnie miał pomysł i zrealizował go. Nie jest jasne, czy którakolwiek z osób w filmie jest naprawdę czołgistą, czy po prostu entuzjastą uzbrojenia.

Instalacja gamingowa „World of Tanks”, działa podobno przez zespół w Chinach, jest bardziej przestronna niż rzeczywisty czołg, ale ma kilka komponentów, które mają na celu naśladowanie rzeczywistego obsługiwanie pojazdu pancernego. Kierowca steruje czołgiem w grze poprzez kierownicę połączoną z instalacją gamingową. „Spotter” celuje w wieżyczkę za pomocą gogli rzeczywistości wirtualnej Oculus i obraca działo za pomocą korby. Kiedy nadchodzi czas, aby strzelać, dosłownie naciska na duży czerwony przycisk, a ekran telewizora, na który patrzą, pokazuje trafienie.

Jednak szczerze mówiąc, centralnym punktem konfiguracji jest działająca wyrzutnia CO2. Osoba ładowacz wkłada świeżą butelkę napoju, ona „strzela” i wypuszcza „wylotowy” pocisk. Ładowacz następnie pozbywa się go i sięga po kolejny dla nowej serii. Na ogół używane butelki wyglądają na puste butelki Mountain Dew.

Informacje dodatkowe

Wideo nie pokazuje „jak” działa ta konfiguracja. Podłączenie gogli Oculus do kamery strzelca w grze ma sens. „World of Tanks” — o ile wiemy — nie jest skonfigurowany z czujnikami przeznaczonymi do wykrywania amunicji załadowanej do podłączonej wyrzutni CO2. Istnieje duży system przewodów podłączony do wyrzutni. Każda modyfikacja, jaką ci gracze wprowadzili do oprogramowania, aby konfiguracja działała w grze, wyraźnie była skuteczna.

Od czasów filmu „Furia” nie było tak imponujących nagrań załogi czołgu, która ładowała i strzelała głównym działem. Niestety, strzelec nie wydaje się krzyczeć żadnej wersji „odchodzimy” przed każdym strzałem.

Źródło : www.bing.com