Niesamowity system gamingowy „World of Tanks” imponuje szczegółami i realizmem

Nowa inicjatywa dla graczy wideo

Nowy sposób na granie

Dla niektórych graczy wideo gra potrzebuje poziomu immersji lub realizmu. To dlatego niektórzy ludzie skłaniają się ku symulatorom lub dlatego inni czasem ujawniają tajne informacje (ciągle i ciągle i ciągle) w walce o to, jak dokładne w porównaniu do rzeczywistości jest gra. I ta zobowiązanie do dokładności jest tym, co sprawia, że ten system gry „World of Tanks” jest tak imponujący.

Nowy poziom realizmu

Wideo, opublikowane w serwisie X przez użytkownika @Shaihuluddedune, pokazuje zestaw trzyosobowy. Konstrukcja do gry jest tak szczegółowa, że obejmuje funkcjonujące działo czołgu. Cóż, w pewien sposób. Istnieje armata CO2 zamocowana na biurku, do której jedna osoba wkłada butelki dwulitrowe jako „amunicję”, a armata wypluwa je z powrotem po każdym strzale. Jest to tak skomplikowane, jak imponujące. Ktoś miał pomysł i sprawił, że stał się rzeczywistością. Nie wiadomo, czy którekolwiek z graczy w wideo jest faktycznymi pancernikami, czy po prostu miłośnikami broni pancernych.

Zestaw gry „World of Tanks”, pozornie obsługiwany przez zespół w Chinach, jest bardziej przestronny niż rzeczywisty czołg, ale ma kilka elementów, które pozwalają na symulowanie obsługi części pancernej. Kierowca steruje czołgiem w grze poprzez kierownicę podłączoną do systemu gry. Obserwator celuje w wieżyczkę za pomocą gogli wirtualnej rzeczywistości Oculus i obraca działem za pomocą korby. Gdy nadchodzi czas, aby oddać strzał, dosłownie uderza w duży czerwony przycisk, a płaski ekran telewizora, na który patrzą, pokazuje trafienie.

Główne udogodnienie

Ale bądźmy szczerzy, centrum całej konfiguracji stanowi funkcjonująca armata CO2. Ładowacz wkłada nową butelkę z napojem gazowanym, „strzela”, a wyrzuca „wydane” łuski. Ładowacz porzuca je, aby wziąć następną na nowy nabój. Warto dodać, że większość używanych butelek wydaje się być pustymi butelkami Mountain Dew.

Zachęcamy do subskrypcji dziennika Task & Purpose. Otrzymuj najnowsze wiadomości związane z wojskiem i kulturą codziennie w swojej skrzynce odbiorczej.

Wideo nie pokazuje „jak” jest zbudowany system. Łączenie zestawu słuchawkowego Oculus z kamerą strzelca w grze ma sens. „World of Tanks” — o ile Task & Purpose jest poinformowany — nie jest skonfigurowany z czujnikami przenaczonymi do wykrywania amunicji załadowanej do podłączonej armaty CO2. Istnieje duży system przewodów podłączony do armaty. Jakiekolwiek modyfikacje, jakie zrobili ci gracze w oprogramowaniu, aby pozwolić na działanie konfiguracji w meczu, były oczywiście skuteczne.

Źródło : www.bing.com