Niesamowity setup „World of Tanks” z funkcjonującym działa CO2.

Niezwykle osoby, potrzebują pełnej immersji lub realizmu w grach wideo. Dlatego niektórzy z nas skłaniają się ku symulatorom, a inni czasami przeciekają tajne informacje (over and over and over) podczas walk na temat tego, jak realistyczna jest gra. I ta dbałość o dokładność to właśnie sprawia, że ten system gamingowy „World of Tanks” jest tak imponujący.

Symulator „World of Tanks” z systemem gamingowym

Wideo opublikowane na X przez użytkownika @Shaihuluddedune pokazuje trzyosobowe ustawienie do gry. Konstrukcja gamingowa jest tak szczegółowa, że zawiera działający działo czołgu. No, w pewnym sensie. Jest to czterorzędowe działo CO2 zamocowane na biurku, do którego jedna osoba wrzuca butelki dwulitrowe soku jako „amunicję”, a działo wypycha je po każdym strzale. Jest to zarówno skomplikowane, jak imponujące. Ktoś jasno miał pomysł i zrealizował go. Nie jest jasne, czy którakolwiek z osób grających na wideo faktycznie jest członkiem personelu technicznego czołgu, czy po prostu entuzjastą broni pancernych.

Symulator „World of Tanks”, najwyraźniej operowany przez zespół w Chinach, jest bardziej przestronny niż rzeczywisty czołg, ale ma kilka elementów, które pozwalają na uwiarygodnienie obsadzania pojazdu opancerzonego. Kierowca kontroluje czołg w grze poprzez kierownicę połączoną z systemem gamingowym. Obserwator celuje w wieżyczkę przy użyciu zestawu do rzeczywistości wirtualnej Oculus i obraca działem za pomocą korby. Kiedy przychodzi czas do strzału, dosłownie wciska duży czerwony przycisk, a patrzący na telewizor na dysku staje się czysty.

Wideo i działające działo CO2

Ale bądźmy szczerzy, centrum zestawu jest działające czterorzędowe działo CO2. Ładowacz wkłada nową butelkę soku, „strzela” i wystrzeliwuje „wykorzystany” nabój. Następnie odrzuca go i sięga po kolejny dla nowej serii. Dla jasności, większość użytych butelek wydaje się być pustymi butelkami Mountain Dew.

Zapisz się na Task & Purpose Dzisiaj. Codziennie otrzymuj najnowsze wiadomości wojskowe i kulturalne w swojej skrzynce mailowej.

Źródło : www.bing.com