Niesamowita współpraca World of Tanks Blitz z TMNT! Odpal operację Cowabunga już teraz!

Dostojna rycina, uzbrojona po uszy, dzięki współpracy Teenage Mutant Ninja Turtles i World of Tanks Blitz. Przygotuj się na współpracę z tymi nostalgijnymi ninja przez cały maj, aby świętować moc żółwia, zwalczać złego Shreddera i oczywiście zdobywać niesamowite nagrody.

Operacja Cowabunga

Żółwie zaatakowały World of Tanks Blitz w zeszłym tygodniu, aby przygotować czołgistów do nadchodzącej bitwy przeciwko Shredderowi w ich wydarzeniu Into the Sewers, ale to dopiero początek tej niesamowitej współpracy. Jest już wiele świetnych gier TMNT na Switchu i urządzeniach mobilnych, ale uwielbiamy widzieć ich pojawianie się w innych grach.

1 maja World of Tanks Blitz wprowadza operację Cowabunga, epickie wydarzenie 60-stopniowe, pełne gadzich nagród, w tym awatary graczy i skórki czołgów przedstawiające Leonardo, Donatello, Raphaela i Michelangela. Jeśli uda Ci się pokonać Shreddera, zdobędziesz legendarną stylizowaną skórkę kamuflażową dla P.44 Pantera inspirowaną właśnie tym złoczyńcą.

Współpraca TMNT z World of Tanks Blitz

Mieliśmy okazję porozmawiać z producentem World of Tanks Blitz, Ilyą Batsianouskim, na temat decyzji o współpracy z TMNT. Założyliśmy, że nostalgia dzieciństwa odegrała rolę, a on powiedział nam: „Masz absolutną rację, że TMNT to bohaterowie z naszego dzieciństwa, a wciąż cieszą się ogromną popularnością we wszystkich pokoleniach, również dzisiaj. Kiedy odkryliśmy możliwość współpracy i stworzenia czegoś wyjątkowego z nimi, byliśmy zachwyceni.”

Poza luźnym łączem zbroi, które wcześniej stworzyliśmy, jesteśmy pewni, że większość osób nie myślałaby o umieszczeniu TMNT obok czołgów, dlatego byliśmy ciekawi, jak zespół World of Tanks Blitz przekłada te tradycyjnie bezczołgowe franchisy do swojej gry. Batsianouski powiedział nam: „World of Tanks Blitz zawsze oznacza 'szczyptę szaleństwa.’ W ramach naszej gry gracze mogą wyruszyć w przygody na pokładzie zwinnej czołgówki Dracula, objąć dowodzenie bezlitosnym Vindicatorem z uniwersum Warhammer 40k, lub sprawdzić swoją siłę w GroundTanku inspirowanym światem Diuny: Część Druga. TMNT z pewnością znajdzie swoją niszę w World of Tanks Blitz, ponieważ nade wszystko stawiamy na zabawę, indywidualność i pełne immersyjne doświadczenia.”

Operacja Cowabunga rozpocznie się 1 maja 2024 roku w World of Tanks Blitz na wszystkich platformach, w tym iOS, Android i Nintendo Switch. Bądź czujny na stronie Twitter Pocket Tactics, ponieważ już w przyszłym tygodniu przeprowadzimy konkurs związany z TMNT World of Tanks Blitz, którego nie chcesz przegapić.

Inne współprace TMNT

Sprawdź nasze relacje o współpracy Teenage Mutant Ninja Turtles Street Fighter: Duel, aby znaleźć więcej źródeł mocy żółwia. Alternatywnie, przeczytaj wszystko o wydarzeniu World of Tanks Dune Part Two, aby zaznajomić się z 'szczyptą szaleństwa’ gry.

Źródło : www.bing.com