Niesamowita współpraca World of Tanks Blitz i Tortui Nindzsa – rozpoczyna się operacja Cowabunga!

World of Tanks Blitz i Teenage Mutant Ninja Turtles łączą siły, zapraszając graczy do wspólnej przygody tej nostalgicznej ekipy ninjów przez cały maj. Czas walczyć ze złowrogim Shredderem i zdobywać fantastyczne nagrody.

Nowe Przygody Ninja Żółwi w World of Tanks Blitz

Ninja żółwie najechały World of Tanks Blitz w zeszłym tygodniu, aby przygotować czołgistów do nadchodzącej bitwy przeciwko Shredderowi w wydarzeniu Into the Sewers. To jednak dopiero początek tej niesamowitej współpracy. Mimo że na Switchu i w wersji mobilnej dostępne są już świetne gry z TMNT, to zawsze miło widzieć je w innych produkcjach.

1 maja World of Tanks Blitz uruchamia Operation Cowabunga, epickie wydarzenie składające się z 60 etapów pełnych nagród reprezentujących Leonardo, Donatella, Raphaela i Michelangelo. Pokonując Shreddera, zdobędziesz legendarny kamuflaż dla P.44 Pantera inspirowany tym złoczyńcą.

Decyzja o Współpracy

Rozmawialiśmy z producentem World of Tanks Blitz, Ilyą Batsianouskim, na temat decyzji o współpracy z TMNT. Nostalgia dzieciństwa z pewnością odegrała rolę. Batsianouski powiedział, że „TMNT to bohaterowie naszego dzieciństwa, którzy wciąż cieszą się ogromną popularnością we wszystkich grupach wiekowych do dziś. Kiedy pojawiła się okazja do współpracy i stworzenia czegoś wyjątkowego z nimi, byliśmy zachwyceni.”

Warto zauważyć, że choć połączenie TMNT z czołgami wydaje się nietypowe, zespół World of Tanks Blitz potrafi przetłumaczyć te tradycyjnie czołgowo-oporne franczezy do swojej gry. Batsianouski powiedział, że World of Tanks Blitz zawsze stawia na „odrobinę szaleństwa”. Gracze mogą przeżywać przygody na szybkim czołgu Dracula, dowodzić nieugiętym Vindicatorem z uniwersum Warhammer 40k, lub sprawdzić się w GroundTanku inspirowanym światem Diuny: Część Druga. TMNT z pewnością znajdą swoje miejsce w World of Tanks Blitz, ponieważ nade wszystko stawiamy na zabawę, indywidualność oraz immersyjne doświadczenia.

’Operation Cowabunga’ rozpoczyna się 1 maja 2024 roku w World of Tanks Blitz na platformach iOS, Android i Nintendo Switch. Obserwujcie Twittera Pocket Tactics, ponieważ już wkrótce ogłosimy konkurs na TMNT World of Tanks Blitz, którego nie chcecie przegapić.

Podsumowanie

Sprawdźcie także naszą relację z Teenage Mutant Ninja Turtles Street Fighter: Duel, aby odkryć więcej źródeł mocy żółwi. Alternatywnie, zapoznajcie się z wydarzeniem World of Tanks Dune Part Two, aby poczuć „odrobinę szaleństwa” tej gry.

Źródło : www.bing.com